Jump to content
asentchernaev

черен японски хеч civic ESI 92

Recommended Posts

местоположение -Софияна 170000кмтип - хеч 3 врати без климатиктвърда цена 3000лвцвят - черен, много малки забележки по боята, няма ръжди и темподобнимощност 125коняИзрядна е технически, не харчи масло, има напълно оригинален вид без "подобрения", няма удари, обслужена е напълно към момента. Внесена преди година и нещо от Италия и купена след много избиране от моя страна, наскоро й направих 10 000км в БГ, сменено току що масло и филтър.Кара се само на бензин и никога не е имала газ. Разхода е 8-8.5л на 100км през зимата (чисто градско), лятото 7-7.5/100.Продава се на железни джанти с оригинални поожулени тасове и с нелоши зимни гуми на 3-4 години -две са GoodYear Ultragrip 7 2006 и две 2 Fulda Winter 2007 (в момента е с други джанти и съответно други гуми но те не се продават). Екстри - ел шибедах, ел стъкла. Два ключа има.Трябва ми нещо по-голямо, по-високо и с повече врати, затова съм навит на бартер с доплащане от моя страна за джип сузуки vitara, honda cr-v или HR-V или тойота Land Cruiser в диапазона 1996-2001г., дълга база, ръчни скорости, дизелов двигател (за хонда може и бензинов :) ), климатик, ляв волан. Тел 0884195564снимки в галерията ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...