Jump to content
gog

Покупка на Сивик 8 ген.

Recommended Posts

Здравейте, приятелката ми е пред покупка на кола, и се е спряла на Сивик 8ген. хеч и Аурис.Естествено нейните впечатления са от външният им вид и общи приказки с приятели.Бих искал да дадете съвет са тези сивици и също така на кой мотор да се спре (Дизел,бензин?), за сега се гледа 2.2 C-DTI.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Up, защото и аз съм се замислил за покупка на Сивик 8ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се бях замислил,ма докато не се повозих.Баси дървената воззия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се возил в Сивика, но Ауриса е бомба. Дори най-слабия бензинов двигател преспокойно се движи добре с 4 човека в колата.Возията според мен е добра, но аз карам кола с камък окачване, така че не знам колко съм обективен.Единственото, което ми направи впечатление е, че малко скърцаха пластмасите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Баси дървената воззия.

Без спор, вози твърдо.Съвет: Карай си 323 или 159-та.ПС: Не ми се диспутира, вчера ми извадиха мъдрец, т.е.... :evil: Редактирано от vesivanova
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то няма какво да се дискутира толкова,освен една леко привлекателна визия-друго нищо,ама наистина НИЩО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си Тойотата и ще прекара повече време в сервиза отколкото при теб. Казвам го от личен опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам се...Защо споделяме опит, влагаме емоция, заемаме пространство...?Като никой не чете или всеки е с готово мнение за спор или за неговото си...?:tooth:http://forums.hondab...showtopic=44665

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен човека не пита каква е возията на Сивика, защото всеки може да разбере това сам на тест-драйва. По-скоро се интересува от хората, които наистина имат и поддържат такава кола, впечатления.И да не съм тотално офтопик - возил съм се на една такава и ми хареса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично сивика е по добрия вариянт. Може да вози малко по твърдо но да се съгласим че това не е лимузина. Със сигурност е по здрав и надежден от тойотата произведена в Турция или Африка. Хонда държи доста повече на качеството си. Поддържал съм тойота и за 12 месеца в мен прекара около 3 в сервиза. Да не говорим за обслужването сигурен съм че Всеки е слушал за ТМ Ауто и Тиксим. Просто тойотата по никакъв начин не може да те впечатли. Докато като погледнеш сивика и разбираш че това е колата за теб още преди да си я покарал :). Това е лично мнение, пожелавам ти успех в избора и най добре покарай двете коли и избери сам.пп. И ако все пак се спреш на сивика задължително го вземи с дизеловия мотор :)

Редактирано от Cosmos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговорите, везните накланят към сивика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич недей се чуди, и да не забравиш да се похвалиш със снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...