Jump to content
AMD

Съединители за Б серия

Recommended Posts

Понеже съединителят взе да предава фронта,ме интересува какви марки ,модели съединители ще препоръчате за Б16А2 ? Заводските не са опция на моя тип на каране ;)Всякакви впечатления от марки и видове е добре дошла,също така и горе долу ориентировъчни цени.Единствените "спортни" с които съм се сблъсквал са XTD Stage 3 и F1 Stage 3,като от първият не останах очарован.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екседи комплект стандартен, закупен от Мони на цена от 430лв (но това е за Б18, за Б16 мисля е по-евтин). Отделя рязко и държи добре (както всяко екседи).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОПределено екседи нормален няма да ти свърши работа. ! (аз понеже смених 3 нормални не само екседи ).НИВО 1 екседи може. :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Spec са много добри, но са малко скъпички! Иначе ще останеш очарован! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Clutchcityonline.com 2 пъти съм вземал от тях.Екседито stg 1 и Spec stg3.За зора който са видяли са перфе.Цените не ги помня,шипинга им беше 100$ до Бг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОПределено екседи нормален няма да ти свърши работа. ! (аз понеже смених 3 нормални не само екседи ).НИВО 1 екседи може. :P:P

не съм съгласен .. вече 3 години със със нормално exedy и го мачкам от първия ден - не е приплъзнало освен веднъж, когато в логва до джама, джипа пред мен мина на бавна и започна да ми се влачи и се наложи да карам на полусъединител ... ама то който и съединител да одавиш ще започне да пързаля ... иначе нито стартове нито състезания са го стреснали ... ако става дума за атмосферка с леки модификации ще му е супер ...Редакция: тия за Б-серия може да са по-смотани от тия за Д !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията.Както написах нормален не ми върши работа,при продължително натоварване почва да изтърва,което не ми харесва ;)Някакви наблюдения над Competition съединителите http://www.competitionclutch.com/

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да спомена на екседи(нормалния) в момента които сложиш сликове и примерно ги завъртиш да ги загрееш 1-2 пътиНа 1-2 старта омеква пробвано с Р888). :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да продам един клътч мастерс стаге не знам си колко, но е най-якия кевларен със алуминиевия маховик. Общо взето става за улицата и е мнго запазен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...