Jump to content
ToffiFee

Пастиране

Recommended Posts

Добър Ден на всички. Решил съм да пастирам малко кошницата да лъсне преди зимата, и се надявам да ме насочите къде да отида в Пловдив.За да не остана разочарован от тез малките квартални автомивки където работят разни 15-16 годишни пишлемета и да си оставят ръцете :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ако не ти е спешно до месец ще има car care център, кадето колегите с Хонди ще ползват отстъпка, ще се работи с внимание към автомобила,а целта ще е :) на доволния клиент .Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно значи може да се изчака още малко :D. Я издай малко инфо къде ще се намира това комплексче :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно за това ми трябва още малко време търся подшодящо място с хубаво лице и лесна локация , но всичко с времето си хубавите неща стават бавно ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив са двама хората, които може да ти направят професионален детайлинг на автомобила, това са HEADY NUKER или BUHALA.Потърси ги с тези имена в Гугъл, като след тях напиши пастиране и ще ти излезат доста техни теми със снимки и контакти с тях и двамата работят много професионално и с мерак.Представляват себе си, а не някоя си автомивка, затова работят с голямо усърдие и с вискококачествени препарати, иначе за София аз мога да помогна, но ти питаш за Пловдив, е за там те са хората!:honda:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се така късното включване. Намерих го човека който пастира в уличката зад военна болница и съм доволен от работата му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...