Jump to content
Araba

странен шум от вратата при движение

Recommended Posts

здравейте колеги,нямам кой знае какъв голям проблем ,но ще съм ви благодарен ако ми помогнете.По време на движение се чува странен шум от шофьорската врата и то най-вече като натисна спирачките или при преминаване през неравности.Интересното е,че след като отворя за малко вратата странния шум(нещо като цъкане)изчезва.като затворя вратата,след 1-2 минути се появява отново.смъкнах кората на вратата,карах така ,вслушвах се,оглеждах,но не открих шума от къде идва.за сега съм решил проблема само със слушане на музика.

Редактирано от Araba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхлабена е машинката която повдига стъклото,свали пак кората и натегни всички гайки и болтове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхлабена е машинката която повдига стъклото,свали пак кората и натегни всички гайки и болтове ;)

благодаря за бързия отговор колега,но всички гайки ,които видях ги проверих,бяха натегнати достатъчно.разлепих найлона и всичко което видях натегнах.да не би тази машинка да се намира на по-трудно достъпна място. Редактирано от Araba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вдигнат прозорец се вижда най добре,долу от ляво имаш един и отдясно,натегни ги и пиши какво е станало ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вдигнат прозорец се вижда най добре,долу от ляво имаш един и отдясно,натегни ги и пиши какво е станало ;)

мисля,че тези ги проверих и натегнах,интересното е че шума идва и при спуснат и вдигнат прозорец.пак ще сваля кората и ще проверя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си уплътнителите по вратите,ако има някой закъсан или изваден се чува гаден шум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се обзаложим ли, че имаш луфт в пантата на вратата? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се обзаложим ли, че имаш луфт в пантата на вратата? ;)

отначало мислех,че е от ограничителя на вратата,но когата карах колата със свалена кора на вратата,хванах го от вътрешния край,има нещо като метална шайба,извита в краищата,но шума си продължаваше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега от машинката на централното е чувасе едно чъкане или като чукане.прожери да нее окислен купонга с кабелите кадето влиза в вратата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,оказа се,че странния шум идва от щифта на ограничителя на врратата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,оказа се,че странния шум идва от щифта на ограничителя на врратата.

избих щифта,той е срязан посредата,разтворих го с една отверка и отново го набих,за да уплътни хубаво и всичко изчезна.този шум ме тормозеше 1 година,но най-накрая го открих.благодаря за помощта. Редактирано от Araba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пантата Араба, другото обира луфта! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колеги и аз го имам това почукване при ускоряване при намаляне и при неравности,но ми е от към предна дясна врата.Каде да тарся проблема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...