Jump to content
Becko12

Джанти за Хонда Акорд 2006

Recommended Posts

Здравейте,Вече пуснах тема да се похваля с новата ми Хонда Акорд дизел 2006 . Обаче както на всеки фен на Хонда и аз май се разболях от болестта на всеки хондажия - вманиачаването. Почнах да я обслужвам като луд. Вече купих нови летни гуми и реших да купувам зимни гуми. Само, че искам да взема 15 цолови метални джанти с цел борда на гумата да не е нископрофилен. Обаче няколко човека ми твърдят, че 15 цолови джанти няма да влязат на предните главини заради спирачните дискове. Днес я гледах доста, но ми се струва че има място. Някой може ли да ми даде мнение по въпроса? Освен това намирам само 16 цолови джанти алуминиеви за оригинални. Никакви метални не откривам за моя модел. Някакъв съвет?

Редактирано от Tino
Добре е да уточн�ваш за ко� година и двигател �тава въпро� ;)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дизеловите Акорди не се предлагат 15'' джанти , стандартно от завода си излизат с 16'' , не знам дали ще влезнат , но за мен е достатъчно това че от самия завод не ги предлагат така :) Що се отнася за джантите , нямал съм проблем с накривяване или нещо от сорта - 16'' са бетон .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо искам да питам. Хондата има теглич, ама не мога да го сложа с някакво ключе е. Мъча се напред на зад да бутам, въртя едно копче, но не иска да влиза тоя теглич, защо не знам. Някой може ли да помогне.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...