Jump to content
nanizealot

VTI за чип !

Recommended Posts

Които се занимава да ми пише на лично иска да си чипна хондето може и предложения за добри маистори !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивай в Шумен на диното при Иво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах му на младежа - да каже какво има правено това онова , първо ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колеги да ви кажа аз говорих с иво и той ми каза че няма смисъл за чип без турбо и се отказах той макс да ти дигне към 5-6конч и ще се одрази малко савсем малко:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има модове в двигателя (валове, бутала, колектори, генерация и т.н.) също има голяма файда от добри настройки, за да се измъкне максимум-а от инвестицийте които си направил по-двигателя си! В такъв слуай вече говорим за около 20-25 коня разлика! Ако греша нека някой да ме поправи! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-8 коня на колелата в широк диапазон от обороти, не мисля че е зле :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не е ли процетно овеличение на мощноста спрямо мотора примерно ако е 200коня стокова с чип 10% нагоре и става 220коня. Защото според мен на по-големия мотор ще си проличи повече от на малкия така мисля аз. Не само за чип а и за всичко останало като тунинг по мотора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има модове в двигателя (валове, бутала, колектори, генерация и т.н.) също има голяма файда от добри настройки, за да се измъкне максимум-а от инвестицийте които си направил по-двигателя си! В такъв слуай вече говорим за около 20-25 коня разлика! Ако греша нека някой да ме поправи! :)

адски съм съгласен с теб колега !
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не колега, няма точна форумла, за качване на коне и въртящ момент когато правиш "чип тунинг" :) всичко зависи от сетъпа, и от мапера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално едно мапване какво променя? Количество впръсквано гориво и момента, в който искрата се подава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колеги да ви кажа аз говорих с иво и той ми каза че няма смисъл за чип без турбо и се отказах той макс да ти дигне към 5-6конч и ще се одрази малко савсем малко:)

Младеж айде да не говориш от мое име ! Не съм сигурен кой си , но ако съм прави си с СТОКОВАТА з6-ца , който всячески търси начин за 100лв(произволно избрана цифра) колата му да прескача всички останали в града ? ? ? Та на това стоково з6 какво можеш да очакваш ? След като явно си поразмишлявал , пробва да напраиш турбо , и какво 2 дни и го махна(ако ми е правилна информацията) - защото колата ти пушела ...И да , никой не може да говори за процентно увеличаване на мощността , или пък 10 коня по цялата крива и т.н Всичко зависи от сетъпа и от човека който я сглабя тая кола ....П.С Ако ще и с всичките (валове т.н) дето изброихте да е , ПАК може да не искара нищо , ако частите не са подбрани правилно Редактирано от GeFi's Garage
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво я не се нерви за глупости. :rolleyes::lol: ПРи почти всички коли от ремапването има фаида.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета има и в Пловдив кой да напраи на човека колата! стига сте го пращали на другия краи на БГ!има двама човека които се занимават с компиутри на хонди в Пловдив ... пич звънни на пламен тои е нашия фаворит за региона!0888987571 Пламен тои е шампиона на Таим атака ! или се обади на алекс и тои се занимава с настройки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета има и в Пловдив кой да напраи на човека колата! стига сте го пращали на другия краи на БГ!

има двама човека които се занимават с компиутри на хонди в Пловдив ... пич звънни на пламен тои е нашия фаворит за региона!

0888987571 Пламен тои е шампиона на Таим атака !

или се обади на алекс и тои се занимава с настройки...

 

Готова е Пламен е чипна Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли поне резултата от чипването ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...