Jump to content
Nilak

Проблем с централното заключване

Recommended Posts

Привет,От известно време забелязах, че шофьорската врата понякога се заключва, понякога не при натискане на копчето на дистанционното. Всички други врати се заключват и отключват нормално. Като заключвам и отключвам с ключа - всичко е наред.Предполагам, че ще трябва да се сменя някоя машинка на вратата...Някой да спомене дали е имал такъв проблем и как се решава? Благодаря предварително на отзовалите се.П.С. Става въпрос за Honda Accord 2004.

Редактирано от Nilak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много бързаш да сменяш вземи си спреиче 4w.....и свали кората поопръскаи реиките провери някоя дали не е излязла от водачите си ,опръскаи всичко движещо се и пак пробваи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така на пасажерската но при мене и с ключа не става, от 20 завъртания заключва веднъж максимум 2 пъти :( С какво ли не пръсках и няма оправия, явно при мене е за смяна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много бързаш да сменяш вземи си спреиче 4w.....и свали кората поопръскаи реиките провери някоя дали не е излязла от водачите си ,опръскаи всичко движещо се и пак пробваи..

Имах спрей, станах сутринта рано, един час разглобявах проклетата врата... пръсках къде ли не... файда никаква, само се изцапах от едно бяло като дъвка, дето държи една предпазваща мушама.Не виждам друга причина освен машинката да е сдала багажа, ще я свалям, така и така вече разглобих вратата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така, решението на проблема се оказа тази част:

 

Публикувано изображение

 

Акутатор, цена 178 лева.

 

Като имам време ще го разглобявам да видя какво му е, казаха ми, че някаква пружина бил дефектът. Но това е капсуловано, така че купих нов, сложих го и всичко е вече наред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същият проблем имах точно на шофьорската врата и се чудих какво става накрая свалих кората смазах целият механизъм и до сега нямам проблем!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същият проблем имах точно на шофьорската врата и се чудих какво става накрая свалих кората смазах целият механизъм и до сега нямам проблем!! :)

Е за съжаление при мен не се оправи :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...