Jump to content
taner_vn

civic 5 ген въздушен филтър в масло

Recommended Posts

Д13Б2 -на бензин/газ след като профилактично отворих въздушния филтър за белязах че целия е омазнен и това много ме притесни не съм много запознат къде да търся повредата явно има такава единственото което ми е правило впечатление че след форсиране и отнемане на газта на бензин ми припатква някой може ли да ме ориентира. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си нивото на маслото да не е над максимума. Провеката се прави сутрин преди палене и на равно място. Нормалното положение на маслото е на средата или малко над средата на щеката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених маслото преди по малко от 1000 км но въздушния филтър не съм го сменял смятам че няма проблем с маслото и нивото му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята навремето беше така ;) предполагам ти е от одушника на главата ;) там където влиза маркуча от капака на главата и влиза във тавата на въздушния филтър има едно малко филтърче сигурно е много зацапано с масло смени го ако изобщо го има и караи смело ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да погледнах филтърчето там си е но е напрашено но не е омазнено поизтупах го и смених въздушния филтър след като покарам малко пак ще погледна как е засега ако не ме посъветва някой къде точно ми е проблема няма да предприемам никакви мерки. Благодаря на колегите за съветите :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...