Jump to content
Guest Patrik

поръчка на кърпи HONDA

Кой модел предпочитате: 1 или 2  

85 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest vessy_PRELUDE

hei hopa! mnogo kusno li se setix za kurpite? ako ne e molia vi za 1br. ot 2ri variant s 'fen cluba ' i nickname 'vessy_prelude'! blagodaria vi predvaritelno! a i da pitam kude se davat parite?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Ето тук пише за събирането на парите:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=6548А ако искаш, заповядай при Мачо в сряда за повече инфо :) Ако не знаеш къде е:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=3910

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vessy_PRELUDE

А ако искаш, заповядай при Мачо в сряда за повече инфо :) ok! 6te se probvam da doida! a tam li da nosia parite?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

А ако искаш, заповядай при Мачо в сряда за повече инфо  :)

 

 

 

ok! 6te se probvam da doida! a tam li da nosia parite?

<{POST_SNAPBACK}>

Може да звъннеш на Патрик и да се разберете най-добре. Тук му го има номера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vessy_PRELUDE

Може да звъннеш на Патрик и да се разберете най-добре. много ти благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

След като никой не се помъчи да направи картинките, аз се опитах :) Ето го и окончателния дизайн на кърпите :)

Публикувано изображение

Остава да се досъберат парите и по-скоро да ходим на плаж, че без кърпа Хонда не е същото :D

п.п.Надявам се да ви харесва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CityNight

След като никой не се помъчи да направи картинките, аз се опитах :)  Ето го и окончателния дизайн на кърпите :)

Остава да се досъберат парите и по-скоро да ходим на плаж, че без кърпа Хонда не е същото :D

п.п.Надявам се да ви харесва :D

<{POST_SNAPBACK}>

Вчера се видях с Patric,и ми показа идеята...ще опитам днес като ми я прати да я препратя на един агент да я вркторизира от КАД в Корел,че разбрах няма кой да го направи,пък дано стане :D

Само едно предложение...надписа Фен Клуб стоеше от долу под ХОНДА по-добре според мен. Иначе и аз лансирам да се задействаме,че със сегашните темпове дори и да успеем да направим поръчката ТАЗИ СЕДМИЦА,пак няма да се пръкнат до края на медеца,пък то ше дойде време за ски вече :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

След като никой не се помъчи да направи картинките, аз се опитах ;)  Ето го и окончателния дизайн на кърпите ;)

Публикувано изображение

Остава да се досъберат парите и по-скоро да ходим на плаж, че без кърпа Хонда не е същото ;)

п.п.Надявам се да ви харесва ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Не е вярно,. че никой не е направил картинките. ;)

Нали анкетата е с картинки (правени около 2 седмици преди твоята)?

Нацъках нещата в Корел, готови за печат (щото на .jpg всеки може), ето как изглеждат : http://vankata.be/hondatowel-1.gif (ако ви излиза като покривка за маса - на карета - просто я увеличета ;) )

Разбрах, че си направил нещо в DXF - супер, дай да го видим. Аз не държа да е мойто, но съм се придържал към идеята, показана при ма4о и после публикувана в анкетата.

Ника изглежда малък, но 1 см височина на буквите не е чак толкова зле, тези от фирмата ще кажат дали може повече, защото бродерията "фен клуб" също трябва да е макс. голяма... мисля, че така е добре.

Ако ПАтрик каже (той е човека, нагъбил се с организацията, няма време за анкети), мога да сложа и ввв.хондабг.ком отдолу. Или пък направо идеята ма ВТЕК-а да я приложи, стига да има читав файл за печат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

...

Нацъках нещата в Корел, готови за печат (щото на .jpg всеки може), ето как изглеждат : http://vankata.be/hondatowel-1.gif (ако ви излиза като покривка за маса - на карета - просто я увеличета ;) )

Разбрах, че си направил нещо в DXF - супер, дай да го видим. Аз не държа да е мойто, но съм се придържал към идеята, показана при ма4о и после публикувана в анкетата.

<{POST_SNAPBACK}>

Хареса ми много дизайна. Придържаме се към пържоначалната идея, а и през гласуване мина. Викам това да е. На VTEC идеята не ми допада толкова нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CityNight
Отговорено (Редактирано)

И на мене ми харесва тая концепция ;) Която и да решите,подкрепям,до колкото разбирам тази е единствената,която в момента имаме в Корел формат...Така че ако няма недоволни,нека да остане и да поръчваме,държа обаче никовете да с по-големи...смисъл да се виждат поне,иначе изглеждаме много невзрачни :Р 1 см на фона на кърпата ще изглежда като петънце...иначе тая идея повече ми харесва,но нямам против и адреса да го има,даже нека има ако може.Само никовете да се виждат...и сме в джаза ;)

Редактирано от CityNight

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

2 кърпи с лого и ник Magnumако не закъснях ужасноще мина утре вечер да дам парите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CityNight

Както каза Patrik,в темата за събирането на парите,до сряда,което май е утре...аз като видях списъка нямаше много инициатива...малко над половината...хайде бе колеги :hondarulez: По-сериозно :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

Надявам се събирането на парите върви.. не исках да питам Патрик, че се е вкиснал от цялата тази работа... по същата причина отлагам мрънкането ми към него за по-големи никове. Ще го врънкам тези дни, така или иначе бродериите ще се правят след тъкането... Само не знам дали ще се вместим в цената от 15 лв., че "фен клуб" май-май ще оскъпи нещата... Може би Патрик трябваше да каже малко по-висока цена, но нали е алтруист...Както и да е, засега това е варианта, който измъдрихме с VTEC_inside и (отчасти) Патрик. Реших, че последният ще ме обеси на някоя хавлия, ако предложа срядата при Ма4о да се коментира пак дизайна, та така му го пратих и сигурно вече го е пратил на фирмата. Както вече казах, още не са уточнени бродериите, ще гледам да е малко по-голямо никчето :hondarulez:ето файла: кърпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CityNight

Значи няма да векторизирам КАД графиката,дето ми прати Витек,тоя дизайн е идеален...Но и аз искам по-големи никове,пък цената не мисля че е проблем на никой да е по-висока,стига да стане професионално :hondarulez: Между другото малко офтопик да използвам да попитам утре някой ще се мярка ли на тия сбирки при Мачо,да мина да видя дали все още има някой познат,че се чувствам като неандренталец малко ;Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vessy_PRELUDE

съжалиявам, но не разбрах. последно итре ли е последният срок за парите? и къде да ги донеса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

съжалиявам, но не разбрах. последно итре ли е последният срок за парите? и къде да ги донеса?

<{POST_SNAPBACK}>

Да утре е срока или при Мачо или се обади на Патрик инфо тук :D

Апелирам към всички които не са платили да бъдат така добри и да не бавят повече тъй като ще се направи бройката, която е платена и след като се направят няма да може да се купуват допълнително :D Все пак не видях никой ако се е отказал да напише, че отпада някоя бройка ;) Бъдете колегиални :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mi6o

Ако не е късно и аз да поръчам:вариант 1 - 2 броя - без ник;вариант 2 - 1 брой - без ник.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Piti

Аз малко късничко видях тази тема, но все пак ми е интересно дали бих могъл да се включа.Предпочитам да е 1 брой от вариант 2 с моят никнейм "Piti".И тъй като не ми е известно (за което се извинявам предварително),но как става плащането и доставката за мераклии от дълбоката провинция?Благодаря!Лек и спокоен ден на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CityNight

mi6o ,поръчките са до днес,прочети и темата за плащането обстойно зада разбереш,че ще се прават само от втори вариянт,иначе говори с Патрик,ако още не е дал поръчката може да те включи... Piti малко е късно,до днес сава плащането до колкото знам,а от провинцията бая време ще се мотаят с един превод 15 лева...все пак,пробвай Патрик,той беше дал номер на банкова сметка,ако ги преведеш днес,и не е дал поръчката оше,може и да те огрее... И двамата прочетете темата с плащането!http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=6548

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vessy_PRELUDE

добрер тогава ще се видим днес при Мачо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

още няма поръчка така че пращайте пари :())))и все пак не се мотайте много :) щото така се забавя процеса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sofix

май, май до края на месеца няма да станата? ще трябва да си купувам друга за моренцето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

май, май до края на месеца няма да станата?  ще трябва да си купувам друга за моренцето

<{POST_SNAPBACK}>

Просто няма да ходим на плаж докато не станат. Аз между другото тая вечер пътувам за Варна :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Докъде сме фенове? Поръчката задвижена ли е? И има ли шанс да се вместим в края на месеца?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

трябва да се вместим до края на месеца, паля кам морто на 1-ви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CityNight

трябва да се вместим до края на месеца, паля кам морто на 1-ви :)

<{POST_SNAPBACK}>

Aз на 3'ти ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kid Android

трябва да се вместим до края на месеца, паля кам морто на 1-ви :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

Аз, пък, те видях да "палиш" оня ден на светофара до параклиса по пътя от Дървеница към "Шел - Младост" :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aladin

Колеги пуснете малко инфо де!!До каде стигнаха нещата, ще успеем ли до края на месеца или.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

Колеги пуснете малко инфо де!!

До каде стигнаха нещата, ще успеем ли до края на месеца или.......

<{POST_SNAPBACK}>

чакам потвърждение

файла е пратен още миналата седмица

парите още не съм ги събрал но пускам бройката колкото сме събрали + 5 бр. за всеки случай

а за срок , докато не ми кажат на мен и аз немога да кажа

аз гоня края на месеца ама като гледам колко се забавихме с парите...

като ми кажат нещо веднага ще пиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aladin

Колеги пуснете малко инфо де!!

До каде стигнаха нещата, ще успеем ли до края на месеца или.......

<{POST_SNAPBACK}>

чакам потвърждение

файла е пратен още миналата седмица

парите още не съм ги събрал но пускам бройката колкото сме събрали + 5 бр. за всеки случай

а за срок , докато не ми кажат на мен и аз немога да кажа

аз гоня края на месеца ама като гледам колко се забавихме с парите...

като ми кажат нещо веднага ще пиша

<{POST_SNAPBACK}>

Екстра, дано само наистина станат до края на месеца,че иначе ще трябва да ходя два пъти на море!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-
Кърпааа тукне се сдържах да не го качна... :) това е .gif-отпечатък на оригиналния Corel-ски файлника може да е и отдясно, сложих го отляво тук, за да видя дали не балансира по-добре "фен клуб"-а...Извадих си очите две нощи: едната - за дизайна за тъкане, а снощи - за бродерията. Да не говорим колко "откраднах" от работното време, но стана с перфектни пропорции и прочее, със слоеве и векторчета - няма да се излагаме пред фирмата. Ама нещо не виждам крайни срокове и това ме ... ъъъ... свива под лъжичката...Аз на море скоро няма да мога да отида (работа, знаета как е...) но на басейн с кеф ще си я проскам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zora

Ако не е твърде късно да поръчам - може ли и за мен 1 бр кърпа, с логото + ник kagamiБлагодаря предварително! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

новини от завода: (не много добри) :) 1. срок за изпълнение : 6-10 август.2. бродерията "fan club" излезе 20 см. което обърка малко сметките МИ (признавам моя е вината, че го смятах грубо ама съвсем избяга щото не предполагах че ще е толкова голямо това фен клуб) , та решението е да се съберат по още 50 ст. на кърпадоста от хората са дали закръглени суми тоест с тези 50 ст. повечеза останалите тъй като е смешно да се ходи да се пускат по банков път .... ще го правим по друг начин, който не ми е ясен още :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Патрик който платил , платил !!! ся мене не ме е яд че утре тръгвам и няма да имам кърпа , но ме е яд , че толкова се забавиха колеги , които са си поръчали тези кърпи и не са си платили :) поправи ме ако не съм прав , но май това стана :) Аз мисля , че с тези 50 ст да ти дам още един лев , предлагам ти , като взима всеки кърпата да ти дава парите или пък да този който ще ги взима за града където ще ходи ( примерно аз като взема кърпите на всички пловдивчани плащам ти по 50 ст на кърпа и после те ми дават на мене парите дето съм ги дал от тяхно име преди това ) и призовавам колегитес да ги вземат тези 50 ст щото като се съберат 100 по 50 ст се сещата ква е сумата ( примерно ) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

забавянето стана по комплексни причини1. никой не даде готови векторни изображения на детайлите за да направим дизайна (може би никой нямаше) та се наложи няколко човека да ги рисуват: airman, vitec и други2. събирането на парите се удалжи с близо 2 седмици от dead line-a (включително още събирам пари) а неможеше да пуснем поръчката с тези които бяхме събрали до крайния срок щото бяха под минимума за поръчката3. липсата на дизайн доведе до неточната сметка за цената и съответно забавяне с новите преговори.добрата новина е че ни направиха услуга да ги изработят за 1 седмица самите кърпи (стандартно това е 20 работни дни) и за още една седмица самите бродерии които очевидно си е повече работа от самите кърпи (поне за тях)изводите са че: не че се забавихме с организациятапросто ни трябваше 2 месеца тегнологично време да организираме това нещо и после за 2 седмици да ги произведатвсе пак мисля че всичко ще свърши добре въпреки компромисите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Що не ми казахте по-рано бе , имам всички файлове изчертани в криви , прави и квото си искате :D карай , здраве да е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aladin

Никак ама никак не е хубаво!!!!!!!Лощото е че както винаги става с организацията на мнного хора нещата стават, но стават много бавно!!!Кофти но кърпичката ми ще си стои в СФ и няма да я разходя до морето тази година!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

Що не ми казахте по-рано бе , имам всички файлове изчертани в криви , прави и квото си искате  :D  карай , здраве да е :D

<{POST_SNAPBACK}>

Що не сме казали, ли?! Верно е, че имаше много плява по темите, но хау ъбаут дат:

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...indpost&p=63751

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...indpost&p=63807

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...indpost&p=64091

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...indpost&p=64123

 

Все пак можеш да ми пратнеш туй-онуй, за да ги имам... напр. сега ще си режа надписи от фолио за стъклото (след като няма лепенки) и фолио за лепене върху тениска... а, и флайери мисля да разпечатам ако някой ми даде готов файл, че не ми се занимава... (на honda@vankata.be)

Както и да е, всичко е добре когато свършва така. На стенд-бай съм патриик да каже как да направя никовете, за да са удобни за бродерия = още една нощ пред компа, но жена ми ме обича (вас също :P ) и не се сърди. Стискам палци да станат по-бързо. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CityNight

AAAAAAAAAAaaaaaaaAAAAaaaAAAaaAAAA пфу :Р Точно на 6'ти заминавам аз...тъкмо ще съм на морето като дойдат,ама здраве да е,важното е че ги има :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

новини от завода: (не много добри)  :P

1. срок за изпълнение : 6-10 август.

2. бродерията "fan club" излезе 20 см. което обърка малко сметките МИ (признавам моя е вината, че го смятах грубо ама съвсем избяга щото не предполагах че ще е толкова голямо това фен клуб) , та решението е да се съберат по още 50 ст. на кърпа

доста от хората са дали закръглени суми тоест с тези 50 ст. повече

за останалите тъй като е смешно да се ходи да се пускат по банков път .... ще го правим по друг начин, който не ми е ясен още :P

<{POST_SNAPBACK}>

Aбе важното е кърпи да има :lol:

Ако не стигнат кинтите ше додаваме !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...