Jump to content
dufosvti2

джанти-от 5x114.3 на 4x100

Recommended Posts

колеги,харесал съм си едни 16ки,но са 5 по 114.3.могат ли да се разпробият за 4 по 100.да си ги сложа на cивичето.джантите са с капаци и няма да си личи ,че са с неправилни дупки.някои правил ли го е. :(

 

ето ги и тях:

 

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих карал с преходни фланци, но разбира се мнението си е мое...

 

Тема...

 

П.П. За разпробиването съм повече против от фланците! ;)

Редактирано от Sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок е с фланци,но джантите са 16- 7.5j.едно,че ще излезнат доста навън,друго,че ще опират.варианта с фланци е да имам много твърдо спортно окачване.аз нямам такова

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разпробиване на джанти за първи път чувам. Ако не става работата с фланци значи просто тия джанти не са за теб.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета вие как мислите се правят дупките на джантите ???? Аз лично съм виждал как пред мен се прави джанта от едно парче метал ! Ако се центрова правилно и се разпробива на преза/бормашина но задължително с ЦПУ за да мобже да стане абсолютно точно ! Правено е от много хора и после си карат без никакви грижи.ПП: Не всички джанти стават,отзад фланеца трябв ада е плтен навсякъде,защото доста от джантите са плътни само където е дупката за болта,другото е кухо ,за да не стават излишно тежки !Преди да ги купиш погледни това и чак тогава мисли за разпробиване :)

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да питам ти измерили въобще дали ще има възможност да сместиш някак дупките ??? Защото все пак може да няма място,даже и да ползваш някоя от оригиналните пак може да няма място ,мерете добре !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хич няма да мера.момчето ги продаде :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...