Jump to content
K1r1L

КАК се сваля волна с аир бег-а на 5 седан или англичанка

Recommended Posts

Предстои ми да сменям волана и .. малко помощ как се сваля стария няма да ми е в повече. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си ръководство от ТУК (това дето е 84.84Mb) и от стр.598 нататък :) .И внимавай с еърбега, да не търсим зъболекар после :D;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свален !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи ли снимки на процеса? Може да ги постнеш в темата и да я качим във Полезни Технически :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам снимки на процеса, но се свалят две капачета отстрани на волана под тях има болтчета с глава тип "евреиска звезда" . Отвиват се болтчетата и възглавницата излиза зад нея има куплунг с една червена контричка която държи куплунга да е подсигурен дърпа се навън жълтата част с отвертка(малка и по тънка)и се вади червената контра, после тази контра под формата на червено чопче се издръпва и куплунга се отваря. ПОсле има още един куплунг които се откача както предния които споменах по горе може да се свали преди или след отвиването на централната гаиката с камък 19 при мен . (центроваите волна един го държи друг развива гаиката . ТОва е общо взето нямам снимки.. мога утре да снема буксите . :cool: с чопчетата.МОга да добавя ,че това го правих на откачена клема на акумулатора и изваден ключ с цел безопастност.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В духа на темата мога да попитам освен аир бега в волана дали има още някакви модули ?И ако има каде са и как изглеждат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти ли свети грешка, като го няма airbag-а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕзнам ;) несъм пробвал още ,предполагам, че има предпазител които ще бъде отстранен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само предположение - май може с едно съпротивление да се симулира еърбега, ако искаш да работи пътническия.Ако не бъркам съм виждал схеми на модели само с шофьорски, при които модула и кабелите са същите но имат съпротивление на мястото на пътническия (фабрично).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко нямаш нищо друго във волана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия волан е монтиран ;) стана добре и клаксон вече има.

Публикувано изображение

 

ЗА МОмента СРС МИ свети червено идеи как да се отърва ?

МАхнах предпазители непомогна ;) 24-25 номер

БОлана Е ОТ INTEGRA SIR G

БЛагодаря на Драгича ;):cool:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...