Jump to content
Радослав88

проблем със степените на парното

Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам Сивик 6-та ген. 99г.. Отказаха ми 1-ва и 2-ра степен на парното, а 3-та и 4-та си ги има. Някой сблъсквал ли се е с този проблем, а и да не е наясно ли е по какъв начин мога да го поправя? Казаха ми, че можело да има 2 моторчета за парното и едното да е заминало, или пък едно но да са се откачили жичките! Но преди да предприема нещо или да отида при "майстор" искам някой да ми помогне, за да съм поне малко наясно преди да ми одерат кожата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Имам Сивик 6-та ген. 99г.. Отказаха ми 1-ва и 2-ра степен на парното, а 3-та и 4-та си ги има. Някой сблъсквал ли се е с този проблем, а и да не е наясно ли е по какъв начин мога да го поправя? Казаха ми, че можело да има 2 моторчета за парното и едното да е заминало, или пък едно но да са се откачили жичките! Но преди да предприема нещо или да отида при "майстор" искам някой да ми помогне, за да съм поне малко наясно преди да ми одерат кожата :lol:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=20225

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто решение на проблема според мен е това:http://www.ebay.co.uk/itm/MGF-MGTF-Rezpax-Heater-Resistor-Pack-Repair-Kit-/130552220448?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1e6584cb20#ht_4069wt_1135Идва с доживотна гаранция.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието колеги, определено ми бяхте полезни. Имаше прекъсната намотка и просто запоих друга на нейното място, като дори силата на духане си е може би същата както преди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието колеги, определено ми бяхте полезни. Имаше прекъсната намотка и просто запоих друга на нейното място, като дори силата на духане си е може би същата както преди :)

 

Смени резисторите с нови. Това което си направил е временно решение на проблема. Както си запоил прекъснатата намотка скъсяваш дължината на проводника, ще грее повече и пак ще изгори. Не си прави експерименти за 2-3 лв.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...