Jump to content
honda_9977

предни дискове за акорд

Recommended Posts

моля за съвет колеги че не знам кои дискове са качествени става въпрос за акорд седан англичанка значи до сега съм се натъкнал на много марки и вече се чудя какво да избере ако сте се сблъсквали с този прблем моля споделете.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на скоро смених по необходимос предни дискове на акордиона,сложиха ми метеле но да знаеш мисля че са големи боклуци но пак са евтини-60лв парчето.Съвета ми е да си вземеш хубави за да не съжаляваш в последствие.Спорет мен трябва да е брембо,трв или бош,ама май са доста пари.Свържи се с Мони и той ще ти каже най добре.Ако искаш ще ти пратя телефона му на лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преди 3-4 месеца сменявах предните дискове. Комплект дискове Брембо (червено-предполагам най-ниския клас) и накладки АТЕ излязоха 203-4лв, което поне според мен е нормална цена и се обезмислят експериментите с по-евтини варианти. Тогава Мони ми предложи някакви японски дискове на подобна цена, но нямаше налични, а аз не можех да чакам.За справка в Бултрако само дискове са около 900лв.

Редактирано от xatamoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3-4 месеца сменявах предните дискове. Комплект дискове Брембо (червено-предполагам най-ниския клас) и накладки АТЕ излязоха 203-4лв, което поне според мен е нормална цена и се обезмислят експериментите с по-евтини варианти. Тогава Мони ми предложи някакви японски дискове на подобна цена, но нямаше налични, а аз не можех да чакам.За справка в Бултрако само дискове са около 900лв.

Колега това брембо е направо без пари.Аз за дисковете и накладки трв лукас дадох 190лв.Направо цената е трепач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...