Jump to content
kazadores

Лепене на карбоново фолио

Recommended Posts

Здравейте колеги,интересува ме къде в София лепят карбоново фолио на капаци.Важното е да работят качествено и на приемлива цена.Става въпрос за едно приятелче,което си има фолио,но търси някъде да му го залепят,за да не го прецакаме,ако тръгнем да го лепим сами.Все пак си изисква опит.Благодаря предварително. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел без опит си го залепи мн. сполучливо,не е трудно.Ако обаче сте сигурни,че няма да се справите отидете при някои с опит. Не мисля,че има смисъл,с парите които ще му дадеш да ти го залепи ще си купиш ново фолио,ако все пак не стане от първия път.Пак казвам елементарно е,иска само малко повече старание и внимателна работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега ще ти кажа че за качествена работа ти трябват и добри материали.Фолиото зависи колко е издръжливо трябва да се сложи лепкав грунд за допълнително слепване, запечтващо лепило на подгъва както и да се направи подгъв и прецизна работа ,а не да оставиш въздух под фолиото и да го дупчиш с игла че да излезе въздуха и след месец на горещини да се надуе точно от там.Много хора които се занимават със фолиа включително и студиа съм им гледал работите и последствията им от работа меко казано са чи**джииски.Трябва да се вложи малко старание в работата да стане като хорта и да е издръжливо не със месеци а със години, занимавал със се такива работи и за това го споделям ,но сега ме влече да работя със истински карбон :rolleyes: но съм в процес на експерименти :) Поздрави и успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДР АЗ СЕ ЗАНИМАВАМ С ТОВА ПРОФЕСИОНАЛНО0898940945 даниелhttp://fiatracing.snimka.bg/tuning/carbon-folio.498079

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги,свършихме работата вече.Стана прилично като за първи път ;) Темата може да се затвори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...