Jump to content
ma4o

Месечна среща София

Recommended Posts

Дойде края и на този месец. Мястото и часа са известни :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер аз мисля да намина с приятеля ми холандец Пит който е голям фен на хонда и като му казах, за срещата прояви интерес така, че пишете един рекс 2ра генерация Д16А9-ка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за въпроса, но къде ще е срещата, на булгарплод или на ОМВ-то?Че не можах да намеря инфоПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички месечни са на Булгарплод колега, за часа предполагам, че след като е лятно време ще е 19 часа. Да ме поправи някой ако бъркам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И на мен ми се идва, че скоро не съм виждал повечко Хонди накуп, но съм пеша! :( Ако има някой колега, който минава около централна гара или пък някаде по маршрута на маршрутка 18 или 37, и има желание и свободно място за мен, нека пише едно ЛС, ще съм благодарен! :)

Редактирано от H-warrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфотоПубликувано изображениетази ще ми е за сефтеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oooo там сме. И тази среща не е за изпускане. Очакваме да дойде и още една турбинка, различна от познатите ни. ;) Освен това и мадамите ще са в повече. :)Аз ще съм с CRX-a. До скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се идва, че скоро не съм виждал повечко Хонди накуп, но съм пеша! :( Ако има някой колега, който минава около централна гара или пък някаде по маршрута на маршрутка 18 или 37, и има желание и свободно място за мен, нека пише едно ЛС, ще съм благодарен! :)

Нали го знаеш кой ще е :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеееф! :D:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли възможност да ме вземе от централна или сточна гара, за към месечната, че ми се идва пък нямам превоз в момента? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли възможност да ме вземе от централна или сточна гара, за към месечната, че ми се идва пък нямам превоз в момента? :huh:

ако дойдеш на "Дондуков"-46 аз сам тука до към 19:20ч.В магазина за алкохол и цигари;)Хондето ми е пред магазина :))Синя 5ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой от поръчалите оригинални части или секретни гайки ще присъства нека ми пише да му ги донеса към 20:00 на срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, нема ли отзиви от мероприятието, или още сте тама?! :D Чакаме снимки! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра си беше всичко: емоции, много Хонди, все повече Хондаджийки. И полиция си имахме както обикновено (то вече си стана традиция това в София).

Странно защо е толкова тихо след тази среща?! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тва се чудя?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доооообра среща се получи ;))))

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната неделя от съответния месец, за август е 28-ми :) заповядай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стискайте палци да съм на море и да не дойда тогава... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Неможах да дойда на таз месечната среща, на морето по работа съм, а се очертава и 28.08. да е "дъждовен" за показването на моята Ели. Толкова исках да доида , ама пусто лято - много работа извън София и няма как. Надявам се да сте си прекарали добре и вече да чакате следващата среща. А дотогава - ние с Ели ще пием кафе ;-) и ще минем на някоя "разкрасителна" процедура - нали сме момиченца B-) .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...