Jump to content
DarkWolf

Стелки за CR-V

Recommended Posts

Здравейте!Търся си стелки за колицата, че оригиналните съвсем са излиниели. Както споменах - първа генерация преди фейслифта, ако има значение...Искам мокетени, но никъде не мога да намеря. Уж в стелки.бг имаше, като отидох на място, се оказа, че са свършили. След 2-3 месеца може и да докарат.В Бултрако ми искат по 100 за предни по 90 за задни, при това гумени.Някой да има идеи от къде мога да намеря някаква читава алтернатива? Обиколих всичките Бриколажи, практикери и т.н. Само гумени има които евентуално с рязане биха станали.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.avtostelki.com/ Виж тези може да ти свършат работа.Докарват ги от Гърция по оригинална кройка , и във други форуми ги хвалят доста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива. Паснаха си много добре и вече над 2-2.5 години ги използвам.

Когато ги купувах, имаше вариант да са с или без гумената подложка в краката на шофера, както с или без едни червени надписчета "Honda" отстрани на стелката. Аз ги взех с гумена подложка и ваденките (те точно това си бяха). От моята страна въпросната лепенка я опазих дълго време, но откъм пасажерската който не се качи, той не ги настъпи директно и те се разпокъсаха, съответно ги изчегъртах и от двете страни. Та мисълта ми е, ако ти предлагат да са с такива ваденки и ти искат пари за това, по-добре не; няма да изкарат дълго, за разлика от стелките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Изглеждат читави, само това че са направили само лявата извита около колоната в средата. Защото в момента и двете са ми с такава форма.

Имат ли магазин тия субекти, или само с поръчка става?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-добре звънни и питай човека, иначе няма как да се разбере от страницата. Аз моите ги купувах от него и тогава се намираше (по бледи спомени) тук,:

 

Публикувано изображение

 

но от тогава минаха 2-2.5 години и кой знае какво е станало през това време. Имаше една сребриста Алфа 156 и седеше паркирана в близост, но надали още я "търкаля". Щом не е упоменат адрес, значи вероятно има защо.

За сега не знам, вече може да имат и налични в България, но тогава моите ги чаках една ли, две ли седмици да ги ушият по поръчка. Човекът лично слезе до колата да ги постави и да се увери, че пасват. Лично аз съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина е с нов адрес и той е:кв.Х.Димитър ул.Ильо Войвода № 29 и има за всички модели на Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...