Jump to content
lubosilvi

Обороти/Скорост Акорд Аеродек

Recommended Posts

Един тъп въпрос колеги отскоро карам акорд аеродек Ф20Б3 и тъй като преди това съм имал няколко сивика от 5-6та ген сега ми се струва че акорда работи на доста по високи обороти в смисъл такъв че колата е на 4000и малко оборота при скорост от 130км в час което ми се струва повечко и искам да знам всички акорди ли са така или аз имам някакв проблем защото със 150-160 нещата отиват кам 6000 об/мин .Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мился че е нормално колега. Виж има калкулатори в интернет в които въвеждаш размера на гумите и предавателните числа на скоростите и ти излиза при какви обороти с каква скорост ще се движиш, съответно на коя предавка.

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един тъп въпрос колеги отскоро карам акорд аеродек Ф20Б3 и тъй като преди това съм имал няколко сивика от 5-6та ген сега ми се струва че акорда работи на доста по високи обороти в смисъл такъв че колата е на 4000и малко оборота при скорост от 130км в час което ми се струва повечко и искам да знам всички акорди ли са така или аз имам някакв проблем защото със 150-160 нещата отиват кам 6000 об/мин .Благодаря предварително

В никакъв случай не би трябвало при 150-60 км/ч да си на 6000 оборота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...