Jump to content
ricardo

Honda Prelude Automat

Recommended Posts

Здравейте колегиреших да сменям стария звяр с нов :) и съм се спрял на Honda Prelude 97-99г. но се чудя как ще е автоматик-а щото мисля за 2.2 185коня но е автомат... ако може някои да ме посъветва дали е добре или да си търся ръчка ;) притеснявам се за горене и евентуално дали са проблемни тея автоматични скоростни кутии... благодаря предварително...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен е въпрос на предпочитание и на стил на каране. Ако караш по-спортно според мен по-добре си вземи с ръчна скоростна кутия, макар че и автоматик с този мотор ще си върви доста. За повече комфорт и за града лично аз бих предпочел автоматик. Автоматичните скоростни кутии мисля че са си разработка на Хонда и би трябвало да няма проблеми.Honda Prelude Mk V 2,2 VTi 4WS 185HK Aut.Honda Prelude Mk V 2,2i VTEC 4WS

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам да имат проблеми тия скоростни кутии.Само знам че скоро си правих завойче точно с такава кола с типтроник кутия и трябва да ти кажа че е голяяяяма лиготия.Особено с 4ws-a. :) .Има си тяга,но ако искаш кола за много ръчки,тази не е твоята.Това е по-скоро кола за КЕФ.Като копмлексно понятие. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще я ръчкаш по завоите не си за автоматик. Разхода е почти същия. Автоматичната се нуждае от задължително сервизно обслужване. За него има писано из форума. Честно казано не ми се кара вече ръчка. Е, само от време на време :devil: Май съм се разглезил :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомата е най голямата глезотия :)За разход на такава имам впечатления но предимно от извънградско :) Англия-България м/у 8 и 9 на 100км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм ясну :) благодаря за реакцията ... по принцип искам кола която да ми върши работа защото не я зимам за казарията а по необходимост защото при моя случаи без кола съм жив умрял :) ако ме разбирате какво говоряако исках ръчка щях да взема някво си купе и да отида при Dragi4 да сложи някои друг двигател да дигнем някое друго кончи ;) и догодина на националната да издивявам и аз... но уви нямам тая възможност за момента искам надеждна кола която като включа климатика да не се чудя как да изпреваря оня тир :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...