Jump to content
civicgonemad

Поплувахте ли?

Recommended Posts

Както винаги след дъжд в Пловдив... Се образуваха гьолове по-големи от Черно море... С доста закъсали и катастрофирали даже... ама както се казва добре дошли в България! 3 пъти плувах... 3 гьола 2-та от които бяха малко над бронята... ама като няма от къде да се мине... лошото ,че на 3-тия път колата се позамисли... даже премигна и лампата на маслото... ама интересно че като излезе и се оправи... П.П.Да Е_а и управниците и чудото...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа и аз плавах из Пловдив и после до Хасково :) Яко си беше ама тия спортни филтри ме притесняват при такива дъждове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Exx,донякъде ви завиждам-по моя край не е валяло повече от месец и всеки ден е почти 40 градусаПубликувано изображение Тези метеоролози са метеоролози,колкото аз съм пилот от F1,никога не познават времето тукПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е за завист колега... вода до кръста... как да минеш през тая вода... но поне разхлади, ако не друго...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам те колега,не си е работа и това,иначе тук при нас няма как да стане това-просто града е разположен по лек склон. Ако е прекалено силен дъжд, улиците стават бързи реки,но ако шофираш нормално няма проблемПубликувано изображениеЗа това казвам-пратете малко дъжд насамПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес се замислях дали да не пробвам уейкборда, ама не се навиха да ме дърпат с джипката :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно се прибрах и вече нямаше къде да се топна по моя маршрут, ама виж сестра ми доста е плацикала сивика, за радост без проблем.Аз видях няколко малки вира ама все от другата страна, а пък този до блока и в момента го пробват разни мераклии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях на балкан и изтървах същинската част на бурята,но и аз преминах през някои от "Седемте Пловдивсти езера" които се бяха образували.За поредна година при по-сериозен дъжд коматевският възел,най-вече в посока кичука-централна гара,беше пълен с вода до коляно и коли на аварийни.В смирненски не забелязах да има толкова големи последици от дъжда освен точно на улицата на която живея :lol: От математическата гимназия до Св.Св.Кирил и Методий всички чакаха с кепчетата в ръка да подскочи някоя риба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак единия ми подкалник се е леко изметнал от тея дълбоки локви... Хубаво, че не се е счупил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че не е градушка дъжда не е страшен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и градушка прехвърча, но добре че я бях скрил.. Като гледах по новините кви големи са падали ние си бяхме късметлии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...