Jump to content
Guest max_3d_3

Хонда сивик 98-97 английски вариянт

Recommended Posts

Guest max_3d_3

Някои морели га ми каже нещо за хонда сивик 97-98 4 врати,хечбек английски вариянт.Много се надахах да си я купя,видиях я в 2 - 3 авто къщи,попрочетох туи онуи за нея,но все пак искам и мнението на някои които има такава кола или има впе4атление от нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest japan

Някои морели га ми каже нещо за хонда сивик 97-98 4 врати,хечбек английски вариянт.Много се надахах да си я купя,видиях я в 2 - 3 авто къщи,попрочетох туи онуи за нея,но все пак искам и мнението на някои които има такава кола или има впе4атление от нея.

<{POST_SNAPBACK}>

какво по точно те интересува?

като цяло си Хонда а

!!!

 

с кой двигател търсиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest max_3d_3

какво по точно те интересува?

като цяло си Хонда а

!!!

 

с кой двигател търсиш?

<{POST_SNAPBACK}>

Ами към двигателя нямам големи претенции.Знам 4е попринцип английския варянт го имас три двигателя: 1.4 90 кс, 1.5 и1.6 115кс. Интересуваме като здражина на двигателя,ходавата 4аст - до сега не сам карал Хонда,ама сам 4увал добр неща за нея.Също така ме интересува конкретн информация за самия модел,лесно ли се намират частите,скъпи ли са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRACING

Ако търсиш евтини части, мога да ти дам някое немско дърво! Донякъде е добра офертата, защото ще натрупаш практически опит като монтьор !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Venci
Отговорено (Редактирано)

Аз моята я взех, крайно скептично настроен, защото исках-5г. хечбек или купе, ама съм доволен. Ходовата част е "огън", а как лесно се кара и много добре ускорява, за седан де. Разхода извънградско е 5,5-6,0 със средно 90-100, а градско от 7,5. За частите, няма да се притесняваш, тва да не ти е немски кошник. Днес ходих да ми сменят маншон и за около 1ч. на четири голфа и една астра им сменяха лагери и тем подобни части по ходовата част. Мойта си я дрънкам по варненските дупки от около два месеца и само изправям джанти. Ако искаш да караш яка кола си купуваш Хонда, скачаш и караш и най важното, не се занимаваш с глупости. Абе Хонда, кво да ти говоря. Между другото страничните ми мигачи са от голф3. !!! Две аверчета от Варна бяха болни голфари, не разбираха децата, но ги качих да се повозят, а единия да покара... И вече имаме нова 5г. във Варна. Вече не искат голфове искат Хонди:tease: , ама и аз се разприказвах :ppp

Редактирано от Venci

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

хондарата е екстра....единствения и минус е че повечето който са на пазара са с малки двигатели...ся за мен тва е минус но за ноякй плюс....иначе също така тунинг малко трудно и се прави...но както са казвали някой колеги и аз ще го каза "кефа нема цена"....такаче ако те кефи и имаш възможност скачай в една и се присъединяваи към Англичанка Team !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш д16у3 мога да те снабдя с един :thumbs2: и двигателя ти оправихме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и 1.6 vtec и 1.8 втек , аз съм с 1.6 126 коня и върви като луда! Вземи си с по голям двигател , ще си по доволен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ludia Max

Англичанката си е здравичка като всички HONDA автомобили имам я от 3 год.Масло;филтри;накладки;1 ел.машинка за стъклото/100лв.втора ръка/;задни тампони на моста/по 30лв.иначе ориг.90/и само бензин 80 хил.км/70%градско/Superrrr :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от тия дето прди бяха с голфовете :-))). Обаче преди година си купих една такава англичанка и съм изключително доволен. Разход извън града - около 5л/100км. Вече навъртях 30к с нея и само смяна на масло и филтри. Моята е 'икономка' и въпреки това вървежът и е приличен. При покупката от най-голямо значение е общото състояние на колата. Лично аз преди покупката огледах 3 Хонди: две от Италия и една от Швейцария. А познайте коя купих? :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...