Jump to content
raddev

Дистанционно за алармата

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Привет колеги,

 

Много кофти нещо ми се случи, изгубих си оригиналното дистанционно за алармата на Хондичката .... тааа някой занае ли откаде мога да си закупя такова и като цяло дали може.

 

 

 

 

 

P.S. Купих колата без книжка, само упътване ми дадоха, защото предполагам ,че може да се искат някъкви номера от книжката или нещо подобно

Редактирано от raddev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравеи колега . Отиваш в някои сервиз където поставят алармии там ще ти кажат става или не.Не знам каква е Хондата ти,но до 2000г. нямат фабрични аларми.

Редактирано от tony_asa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за инфото!Хондата е Акорд - 2000 г. и има фабрична аларма, която е вързана за клаксона ! - Тествал съм я :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега . Отиваш в някои сервиз където поставят алармии там ще ти кажат става или не.Не знам каква е Хондата ти,но до 2000г. нямат фабрични аларми.

Защо говориш на изуст бе пич, като не знаеш нещо по-добре не коментирай. Карам 6ген и си имам заводско дистанционно заключване, което го водят като заводска аларма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я взех с допълнително слагана аларма и беше без дистанционно (Беше нов внос от Италия и търговеца каза, че уж било загубено дистанционното) Ходих в един сервиз и човека ми каза, че на тия италианските нямало как да стане да се направи. Другото, което каза беше "може да стане ама ще ти струва повече от 1 нова аларма.." Незнам на интересен ли се направи или просто не му се занимава, но ... това научих аз :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега . Отиваш в някои сервиз където поставят алармии там ще ти кажат става или не.Не знам каква е Хондата ти,но до 2000г. нямат фабрични аларми.

Защо говориш на изуст бе пич, като не знаеш нещо по-добре не коментирай. Карам 6ген и си имам заводско дистанционно заключване, което го водят като заводска аларма.
И на мен първата ми Хонда беше 6 г. купе.Дистанционно централно заключване и аларма нямат нищо общо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш червения ключ, си купуваш един комп като твоя с ключалката и си готов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих в ebay.com стуват около 54-60 $ + доставка, даже и жълтурите предлагат безплатно програмиране и дават 100% гаранция ,че ще работи, мисля че трябва само да изпратиш номер на рама и готово ........ Ама така и така мисля да слагам допълнителна аларма, та тва дистанционно май няма да ми е много нужно , единственото за което ме е яд ,че оригиналното си има готини надписчета Honada - тва онова , а тия които ги дават с допълнителните аларми са ми много утрепани.Както и да е , благодаря ви за отговорите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...