Jump to content
Guest vesko

Възможно ли е?

Recommended Posts

Guest vesko

Реално ли е HONDA Civic 93 15i 2 врати да струва с митото и регистрация 4500 лв? Възможно ли е да е произведена в Англия? Или да търся уловка някъде? Моля за бързи отговори защото е спешно! БЛАГОДАРЯ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko

Никой ли няма информация или мнение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Ми ако са я взели за 1000-1500 euro горе-долу се получава сметката, ама е евтинка де...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

произведените в Англия са с 5 врати мисля и са след 95г.цената зависи от састоянието на колата и дали е нов вноц и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko

Да нов внос е. Внесена от Германия. Това сваля или вдига цената?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko

Ще съм благодарен на всеки, който помогне в главоблъсканицата! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

ставаше вапрос дали е внесена по старите мита или по новите щото ако е по новите идва адски ефтино то и по старите идва ефтинко ама с новите ... то май само митото ще излезе 2500-3000лв. и 700 лв. докарване ми трее да са я взели за 100 eur.и още нещо с 2 или с 3 врати щото с 2 е coupe а то е 1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko

С 3 врати е. И май е по новите мита. Много ли е съмнително?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

е кво означава самнително да ефтина е ама това не означава че е кофти колатати и без това ще си минаваш през сервиз да я видят така че... действайаз за толкова я взех мойта по старите мита ама имаше застраховка и подобни неща и малко ремонти де :angry: ама то си е до късмет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko

Мерси много за инфото! Така и не може да ми се угоди. Като е скъпо, защо е скъпо, като е евтино защо е евтино! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

ставаше вапрос дали е внесена по старите мита или по новите щото ако е по новите идва адски ефтино то и по старите идва ефтинко ама с новите ... то май само митото ще излезе 2500-3000лв. и 700 лв. докарване ми трее да са я взели за 100 eur.и още нещо с 2 или с 3 врати щото с 2 е coupe а то е 1.6

50000484лв. е митото.1690лв. е митото с ддс-тата и сичкото на сивик 1.5i 92-ра.цената е напълно нормална. докарването е към 500-600лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Mи ако е внесена и не е платено митото цената дори мисля си е малко висока,ние купихме миналата година две такива но хечбек.Едната беше моно инжекция , другата полу.Тази с моно инцекцията беше с пълен ел.пакет,климати и я купухме за 6500 лв,на инвалид.Другата с пълната инжекция нямаше никъв ел.пакет или климатик и я купихме за 5000 или 4500 лв,пак на инвалид :angry: Така че тази ако е без мито е добре,но си мисля че трябва да е малко по-малка цената,не знам :blink: Но ако е с мито си екстра мисля си,но бъди сигурен че след като ч купиш ще дадеш още най-малко кам 700 лв за да я приведеш в идеално състояние,ако не и 1000 :( Питаш ни сега за мнение,но не ми се иска после ако се здобиеш с колата да сме те подвели по някъв начин или да си мислиш че сме те излъгали,right :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko

Ако я взема и се окаже кофти мога да се сърдя само на себе си! :angry: На всички вас много благодаря за мненията и се надявам скоро да вляза в клуба на HONDA! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

50000484лв. е митото.1690лв. е митото с ддс-тата и сичкото на сивик 1.5i 92-ра.цената е напълно нормална. докарването е към 500-600лв.

eftimovотиди на www.mobile.bg в полезни има калкулатор и сметни колко е митото и ддс и т.н.смятай го че няма euro1 защото с 3 врати хондите са от япония с 5 врати които са са английски и те имат euro1 (получава се за 90 к.с. = 2738 лв.)ако там лъжат това е друг вапрос обаче ако ти не си сигурен в това което казваш избягвай да коментираш по този начин изказванията на другитесаветвам те

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

да възможно е да струва 4500лв в www.mobile.bg има много сивици по 4500 -на някои не пи6е дали са с митовузмовно е и да е англиска те се познавт по анатената и коп4етата в купето наи лесния на4ин е по номера на купето... :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

вузмовно е и да е англиска те се познавт по анатената и коп4етата в купето наи лесния на4ин е по номера на купето... :))

Айде сега глупости... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko

А какво точно да гледам на антената и как да позная номера на купето? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Виж тази тема:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=564Ако винът започва с JH, колата е японска, ако започва с 1HG, е американска, ако започва с 2HG - канадска. Това за антената по-добре го забрави. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik
Отговорено (Редактирано)

не съм много сигурен ама мисля че в англия само тая с 5-те врати е правенаа 5 ген. с 3 врати нема от англия ама да не те подведа провери си допълнително :)а всъщност кво значение има дали е от англия ако ти харесва колата и ти каже некой майстор че е читава - парите са добри земай я, това е кола все пак не е сарце да ти слагат :)

Редактирано от Patrik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

50000484лв. е митото.1690лв. е митото с ддс-тата и сичкото на сивик 1.5i 92-ра.цената е напълно нормална. докарването е към 500-600лв.

eftimovотиди на www.mobile.bg в полезни има калкулатор и сметни колко е митото и ддс и т.н.смятай го че няма euro1 защото с 3 врати хондите са от япония с 5 врати които са са английски и те имат euro1 (получава се за 90 к.с. = 2738 лв.)ако там лъжат това е друг вапрос обаче ако ти не си сигурен в това което казваш избягвай да коментираш по този начин изказванията на другитесаветвам те
Patrik лично внесох кола преди 4 месеца д15б2 произведена в япония 92ра.1690лв ми беше митото. незнам какво калкулатори имат mobile.bg - говоря от личен опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toi

abe kolegi mezdu drugoto vie vsichkite karate civic 92 95 godina ama mai sicki razbirate kolkoto niakoi koito kara samo nemski sopi mitoto na tazi kola e ne po malko ot 2000 lv na 1300 cc a na 1500 e dosta otgore taka che sam si pravi smetkata i mezdo drugoto na tozi model niama mito s evro taka che :unsure::D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

незнам как вече да го кажа.не ме четете ли?toi: прочети внимателно кво съм написал.кво евро кви 5 лв?1690лв. и това е след въпросното увеличение.държавата отпуска на кола по $900 на инвалид. аз доплатих 300 лв отгоре (курса беше 1.5/$).незнам кой и как ги смята тея "много над 2000лв".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

eftimovок щом си я вкарвал предполагам знаешно продължавам да мисля че вероятно си бил тарифиран по старите мита щото горе долу тогава ги вавеждаха и може да си уцелил последните с тънкото мито, ок?и аз я купувах мойта преди 4 месеца и все още бяха с старите мита най-добре който ще си купува сега първо да си пита направо в митницата и тогава да го мисли щото тук нема да се разберем ;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Момчета недейте да спорите излишно.Митото на този колица в момента е приблизително около 2700лв. знам го със сигурност защото вуйчоми се занимава с внос на автомобили и по негови думи е толкова.А по старите мита е било 1970лв.Така че си провери хубаво дали наистина тази кола е с мито защото иначе ще ти излезе през носа.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov
Отговорено (Редактирано)
;) Редактирано от eftimov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Митото на японски автомобил над 4 години е 30.81лв. на конска сила.На 90 к.с. митото е 2772лв. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Митото на японски автомобил над 4 години е 30.81лв. на конска сила.На 90 к.с. митото е 2772лв. ;)

Съжелявам за малко ;) и отклонение от темата ама... Омбре, сигурен ли си??? Това значи, че на моята кола митото в момента е 3358.29 лв !!! А сега някой ако ми каже и колко е данъка ??? ;) И защо по дяволите има такива крути мерки само за ЯПОНСКИТЕ автомобили??? ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Омбре, сигурен ли си???

Сигурен съм като мозъчен инсулт ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

за митата на японските защото нямат euro1 незнам кво означава точно но защото не са произвеждани в европа а с европа имаме споразумения за митнически облекчения както и те внасят наще стоки с намелини митатоест не митата са високи на японските коли а на европейските са по-ниски ;) пътен данък ти е 20 лв. това ти е за теглото на колатаа за данък за колата имаше некви таблици които плащаш на конска сила в твоя случай както си над 100 коня май идваше приблизително 1лв. на кон и 70ст. на магаре ;) или 20лв. + 110 да кажем ... абе близо 130лв. ако си под 100 коня казваш че имаш катализатор и ти е 50% отстъпкасмятай на воля ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest japan

Има разлика между МИТО и ДДС... Инвалидите не плащат ДДС ако колата е до 100 коня и 1.8 кубатура отделно ако има МИТО то трябва да е до 900$.....за всички други има един път ДДС и ако нима EURO-1/Японските Сивици/ + МИТО на печелившите честито, за въпроси коментари и други - Милен Велчев......м....да е.. м...снаАнглийските СИВИЦИ са само хетчбек 5 врати по това се познават.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...