Jump to content
Guest Ombre

Среща !

Recommended Posts

Guest TheDevilTwin
:):):):):):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE
Отговорено (Редактирано)

абе не съм чувал за селска Хонда :):) пък и селски да са фатката е че са ХОНДА :):)пп:Джейми ти нали има6е Джазка ела на некоя сре6та с нея да я видиме ;):):)

Редактирано от M_TYPE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Добра среща беше...Гледам и ВТИ-ката е фотогенична :) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

абе не съм чувал за селска Хонда :):) пък и селски да са фатката е че са ХОНДА :):)пп:Джейми ти нали има6е Джазка ела на некоя сре6та с нея да я видиме ;):):)

Джазката е на ход отново - след обновяване (понеже си има донорчеееееееееее !). Можеше да дойда с нея и на тази среща, няма проблем - ще идвам оттук нататък с нея ;-))) И без това тя е основната кола - Тойотата сега се спира за смяна глава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

абе за малко да доида и аз ништо че нямам хонда и съм нов тук :) бях в раьона ама ..... глупав изпитjamie, и тебе много исках да те видя пак, че откак ме знаеш като meo :) не съм те виждал Снимките са супер, ама ако е имало и някое ПОКАЗНО, искам филмчееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

абе не съм чувал за селска Хонда  :)  ;) пък и селски да са фатката е че са ХОНДА :)  :)пп:Джейми ти нали има6е Джазка ела на некоя сре6та с нея да я видиме ;)  :)  :)

Джазката е на ход отново - след обновяване (понеже си има донорчеееееееееее !). Можеше да дойда с нея и на тази среща, няма проблем - ще идвам оттук нататък с нея ;-))) И без това тя е основната кола - Тойотата сега се спира за смяна глава.
М да...Голем боклук са тия Тойоти.Само криват и пукат глави. ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

абе за малко да доида и аз ништо че нямам хонда и съм нов тук :) бях в раьона ама ..... глупав изпит

Нали ? И аз щях да дойда, ако не беше тъпият изпит. Поне го взех де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

абе за малко да доида и аз ништо че нямам хонда и съм нов тук :) бях в раьона ама ..... глупав изпит

Нали ? И аз щях да дойда, ако не беше тъпият изпит. Поне го взех де.
абе кви са тия изпити каде учите виеи аз имах изпит в неделя но го пропуснах заради срещататае аз разбрах за изпита след като е минал де :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Ей хора ! :) Айде стига с тия изказвания от рода на това кой не успял да дойде че трябвало да прави еди какво си :):) Вие го обърнахте тук като на седянка дееба !!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

М да...Голем боклук са тия Тойоти.Само криват и пукат глави. :):)

Веселяк :-)))Не аз карам с преебана ламбда сонда щото се стискам за 130 лева :-РПП: Главата си е здрава, предпочитам друга просто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...