Jump to content
Guest Ombre

Среща !

Recommended Posts

Guest Ombre
Публикувано (Редактирано)

Нали пропуснах последната и нещо започнаха да ми липсват муцуните ви :(

1 Да видим кой какво е сътворил преди летния сезон по колата :(

2 Да видим студена ли е бирата В "XXL" :angry:

3 Дали са пресни мръвките :blink:

 

 

Срещата ще се проведе тази Неделя (6 Юни), на автополигона в Студентски град от 13:00 часа.

 

За незапознатите, ето къде е мястото:

 

Публикувано изображение)

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Тази неделя няма формула и мисля че е подходяща :angry: Аз съм на линия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

аз би триябвало също да съм на линия ама нищо не е сигурно:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plex

ako navia brat mi 6e doideme i dvamata... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ACURA-CRX
:angry: Pichove zdraveite as sam savsem nov v tozi sait i imam ot skoro HONDA CRX 1,6.16v. 90/91god.I sam mnogo navit i as da vleza vav CLUBA s moshna skorost. Koga i kade shtese sabirate imam goliamo jelanie i as da dida stiga dasam dobre doshal v CLUBA.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

:P Pichove zdraveite as sam savsem nov v tozi sait i imam ot skoro HONDA CRX 1,6.16v. 90/91god.I sam mnogo navit i as da vleza vav CLUBA s moshna skorost. Koga i kade shtese sabirate imam goliamo jelanie i as da dida stiga dasam dobre doshal v CLUBA.

Ами ако започнеш да пишеш на кирилица си добре дошъл :( Шегувам се :angry: Винаги ни е приятно ( поне на мен - нека не говоря от името на всички, въпреки че знам какво биха казали ) да кажем ДОБРЕ ДОШЪЛ на поредния Хонда фен. Срещите се провеждат на полигона в студентски град. За повече инфо - следи темата :blink: И пиши на КИРИЛИЦА !!!;):(:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest popa_s_laptopa

1 Да видим кой какво е сътворил преди летния сезон по колата  2 Да видим студена ли е бирата В "XXL"  3 Дали са пресни мръвките

Баце, щом се налагат такива важни. сложни и отговорни проучвания необходимо е и моето вещо присъствие. Не е лесно, но щом се налага ще се отзова.

imam ot skoro HONDA CRX 1,6.16v.

Колега, ти си скочил отведнъж на най-дората кола изобщо. :blink: Заповядай да я покажеш :(А сега искам да се обърна към целия клуб: Елате повече! :(:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

това за софиа ли иде реч?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

ТАМ СЪМ :angry::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso
Отговорено (Редактирано)

Е на тази среща трябва да дойда. :angry: А по кое време в колко часа.????ТАМ съм. :blink:

Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Ми сигурно от 13 часа както обикновено.Най-вероятно ще съм там...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

тази неделя само brithney spears ако ми е в леглото може да ми провали идването :angry:))))там съм :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Ако не пътувам за Холандия и аз съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Аз за съжаление не мога да дойда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

ДО ТYPE-R и вси4ки останали клубаджии ( още има ниакои друг дено докато кажа КОЛЕГИ):

 

 

Пичове ще ми бъде много приятно да се срешна с вас и да се позапознаем.

Ще се радвам да присъствам в неделя :o

 

Аз както съм писал и в профила съм почти Хондаджия- тоест в процес съм на придобиване на една машина:angry:)) Тогава надявам се да стана пълноценна част от клуба:oops:))))))))))))))

 

I-style

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimodi

Аз мое да съм нов тука, почти нищо да не разбирам от коли в сравнение с вас, да имам 2 поста (тоя ми е 3-ти), ама утре ще съм на линия с една приятелка, дето има Honda :angry::oops:Вече съм нетърпелив... :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Снимки,снимки,снимки :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Да и аз чакам снимките,защото станаха много готини:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Айде, че сички ги чакаме тия снимки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style
Отговорено (Редактирано)

Абе ама верно снимчици няма ли да видим :oops: Пичове беше ми приятно, че ви видях, запознах се с част от вас и с божията помощ и тази на Сандърс надявам се да можем за следващата сбирка да сме подготвени!:angry:))))))))) :o

Редактирано от I-style

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

И-Стайлче ,придобиването на твойта машина е едно малко ходене по мъките и голямо напрежение и нетърпение за теб!Но не се шяшкай , знаеш че има на кого да разчиташ и всичко ще бъде наред!Дерзай!Ако това ще те поуспокои има други , ,които също искат да имат Хонда , но при тях има доста повече за ходене... ...по мъките! :oops:))) :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Ходенто по нервите и мъките е най- малкото. В скоро време се надявам да можем да спрем 2 а може би три Хонди една до друга. Надявам се да да напражим и твоята- все пак това ще е атракцията на сбирките))) Together we'll do more:)))))))))))))))) Двете са вързани в кърпа , третата се пече)))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso
Отговорено (Редактирано)

Човек да се помотае един ден и веднага се разсмърдявате, че няма снимки.

:oops::o:D Радвам се, че дойдох на срещата на следващите пак на линия.Снимките са супер. :angry: Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Много яка среща. Като гледам 2та хечбека 3та генерация, дупката между тях сигурно за мен са я пазели - много ме е яд, че не я запълних. Въпреки че със сигурност нямаше да съм със задницата към полигона, че бронята ми е на поправка (задната)Кой е пича с белият хечбек? BOGIE гледам махнал надписа. Веднъж го гоних по кръговото на 4ти км, тъкмо беше излязъл от Омбре - святках-свирках, ама не вдяна :)Гледам и на 'Омбрето купето' се е завърнало, похвално! И доста нови коли видях - не е зле новите да се представят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Айде,следващия път и филмчета ще има :oops: Само дано не се изложа и да станат маневрите поне като последния път :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Айде,следващия път и филмчета ще има :oops: Само дано не се изложа и да станат маневрите поне като последния път :angry:

охоо и 'маневри' ли е имало? Я разкажете!Само да не си посивиш и другото 'око' :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

А,Магнум-е аз бях в колата и нищо не видях от цялата програма:angry:Да кажат тези които бяха отвън какво е ставало:oops:И Бойко не се брои за очевидец,щото беше при мен:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Публикувано изображение

 

:angry::oops::o Буги хванат в крачка :D;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Буги хванат в крачка

По-скоро в разкрач :) BOGIE ли е? :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ми и аз не го познах отначало,нещо много се е издокарал :oops::o Ама е той :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toi

Много яка среща. Като гледам 2та хечбека 3та генерация, дупката между тях сигурно за мен са я пазели - много ме е яд, че не я запълних. Въпреки че със сигурност нямаше да съм със задницата към полигона, че бронята ми е на поправка (задната)Кой е пича с белият хечбек? BOGIE гледам махнал надписа. Веднъж го гоних по кръговото на 4ти км, тъкмо беше излязъл от Омбре - святках-свирках, ама не вдяна :)Гледам и на 'Омбрето купето' се е завърнало, похвално! И доста нови коли видях - не е зле новите да се представят

най селските хонди явно са в столицата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

най селските хонди явно са в столицата

:) А това как го реши ??? :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

TOI :най селските хонди явно са в столицата

 

ТОЙ ЛИ СИ ТЯ ЛИ СИ ОБИДИТЕ НЕ СА ТИ НА МЯСТО НЕЗАВИСИМО КОИ КАКВА КОЛА КАРА!!!!! :):) :) :):):)

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

най селските хонди явно са в столицата

:) Не ми е ясно как реши, че определението "селска"може да бъде употребено по адрес на Хонда!Всеки има право на мнение , но когато то обижда другите , по-добре да си го пази за себе си! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

най селските хонди явно са в столицата

Пич, това колко са селски, селски ли са и подобни коментари не мисля че ти трябва да ги правиш. Следващия път вземи ела и покажи твоята "ГРАДСКА" кола! До тогава имаш право на адвокат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

най -селските хонди ,явно са в столицата  / кара - nai - dobroto

Неможем всички да караме най-доброто! А и не сме с ГРАЖДАНСКИ коли всички ГРАЖДАНИНО! Нека видим ГРАЖДАНСКАТА ти количка за да не говорим празни приказки! :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Аз съм много доволен от срещата. За пръв път дойдох и много се изкефих. Искам да благодаря на Марто с Акорда за лайсната и на Jamie за съвета. Много се изкефих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

абе кво му се връзвате така като му отговаряте му вдигате акциите нека да си затъва в неговите си лайна секи да си гледа своята работа и това е нема нужда да се ядосватемен лично това ме разсмя :):):) пък и изкарах петица днес :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Птрик , честита петица)) , само да не забравиш да почерпиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...