Jump to content
Guest dimodi

Хондите в Турция

Recommended Posts

Guest dimodi
Публикувано (Редактирано)

Имах удоволствието да прекарам този уикенд в Истанбул. Точно 15 минути му трябват на човек, за да разбере в две неща:

 

1. В сравнение с техния автомобилен парк, ние тука пасем трева, ядем доматите с колците и всички други подобни фрази, за които се сетите... - стари коли почти не видях, няма. Всичко са вектри и астри от последните две поколения, голфове 3-ки и 4-ки, пежота 206, 307, 607, тойоти, мазди и ...

 

2. ХОНДИ !!! !!! Е толкова много хонди на едно място просто не бях виждал! Значи по груба преценка, всяка 10-та кола е Хонда... И то не някакви от преди 10 години, всичко е НОВО - Civic, Accord, Prelude, Jazz, тук-там някой джип... Повечето са с V-TEC... Имаше и една жълта Civic с тунинг направо си беше като взета от Бързи и Яростни :unsure:

 

Абе с една дума ми окапаха очите и исках да споделя.... :lol:

 

Кога ще ги стигнем комшиите....

 

П.С. 3 - НЯМА дупки по улиците, всички знаци и светофари са си на мястото и работят.

 

4. По средните и малки улички си е малко лудница, гъстак, постоянно някой на някого свирка. Тротоарите са тесни, някои хора се изкушават да пресичат над подлезите, точно както ние правим :lol: Ама всички се оправят, явно са свикнали :(

Редактирано от dimodi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

П.С. 3 - НЯМА дупки по улиците, всички знаци и светофари са си на мястото и работят.

Ами мисля, че от тук трябва да се започне! Не може на 10 000 км да сменяш втулки на носачи и шарнирни болтове и да искаш да можеш да работиш и по външния вид на колата !!!:lol::unsure::( Иначе за съседите - ЕВАЛА на чалмите ! Явно има хляб в тях и не са вообще за подценяване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Действително евала им,то се знае от край време че Истанбул е хубав град,НО почти само Истанбул :lol: Но въпреки това като го сравняваме с любимата ни София и.... :unsure: Не знам дали сте ходили скоро в Бургас , но аз лично съм очарован от този град.Е има си пак тук таме дупчици,но по малките улици.Главните улици големи,без спряли коли насам и натам,културни пешеходци.Не знам дали знаете,но Бургас е първия град в България , който е признат за Европейски,по стандарти и т.н. :lol: Надявам се и след акцията който нашия кмет на Пловдив е предвидил и ние да осъмним с хубави улици без дупки :lol: Но или иначе ситуацията също е така и в Европата,от 10 коли,най малко 4 са чпонски :( П.П. Най-много се изкефих в Бургас на такси " Тойота ",королки 98 г :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

М да...Преди няколко години и аз бях в Стамбул и в Гърция е такова положението...Май сме най-зле...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...