Jump to content
Guest ProInstall

CarAudio във форума

Има ли какво да си говорим по темата CarAudio в HONDA?  

35 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest ProInstall

Мисля че мога да съм ви полезен в CarAudio секция на форума. Сигурен съм, че имате въпроси свързани с озвучаването на вашата HONDA от стандартни говорители във вратата до професионалните състезания. Аз познавам поне 10 такива фена на HONDA и добро озвучаване. Само трябва да обедим Модераторите да отворят такъв подфорум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Yama

Мисля че мога да съм ви полезен в CarAudio секция на форума. Сигурен съм, че имате въпроси свързани с озвучаването на вашата HONDA от стандартни говорители във вратата до професионалните състезания. Аз познавам поне 10 такива фена на HONDA и добро озвучаване. Само трябва да обедим Модераторите да отворят такъв подфорум.

<{POST_SNAPBACK}>

То въпроси има, но да не се окаже, че темата е за Купува/Продава :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Не е лошо като идея,аз съм запален по принцип,може би трябва да се пусне анкетата в Общи дискусий за да видим реално да ли ще има заинтересованост!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Що не си ги говорите тези работи в Технически Въпроси?а ако станат тооооолкова големи дискисии че да се пречи на "Техническите" може да направим нов форум. На първо време обаче не е необходимо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

според мен car audio дискусиите са за по-генерален форум като тунинг.бг, защото малко или много каквото е валидно за голф и астра, е валидно и за хондаа и най-малкото там има повече разбиращи от тематато и дискусии за гуми, масло и бензини важи същото, ама хайде нещо може конкретно за хондите да е валидно, та да си го дискутираме тук ... ама чак пък цял раздел, е прекаленото още малко и ще си направим раздел "какви зимни гуми да си купя", "кое масло е най-добро за хондата" и най-посещавания "кажете нещо за 2.0 ТДИ дизела на хонда"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...