Jump to content
clinku

Гумаджии за София

Recommended Posts

здравейте колеги налага ми се да отида на гумаджии за изправяне на джанти но до сега не съм ходил все още и нямам опит та да ви питам моите са 15 цолови алуминиеви и ме интересува какви са цените къде е по евтино и по скъпо и също така от уредите може ли да се наранят гумите или покритието на джантите

приемам съвети Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако човека е майстор и работи с добра машина , нищо не може да се случи с гумата или джантата , при мен едно изправяне е 20-25лв. с работата зависимост от джантата , но съм в Пловдив . За София цените мисля че ще са малко по-нагоре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър майстор в София .... е забравик как е регистриран тук в Казичене се намира --Виж теми тук във форума .Прави ми 1 джанта не може да познаеш къде е правена -цени народни БАСПОЛЕР или РЕДПОЛЕР му беше ника но на латиница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от кои квартал си колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър майстор в София .... е забравик как е регистриран тук в Казичене се намира --Виж теми тук във форума .Прави ми 1 джанта не може да познаеш къде е правена -цени народни БАСПОЛЕР или РЕДПОЛЕР му беше ника но на латиница

Baspower - и аз съм чувал много добри отзиви за негоПрофил на потребителя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от кои квартал си колега?

младост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди при басполер (за него имах впредвид) Ще останеш изумен в Казичене е (не ми е приятел просто е добър )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм карал критична джанта при него, колега се справи виртуозно +1 за Basspower

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък му оставих едни джанти които не бяха много криви, взе пари за изправяне, а не свърши нищо или ги изкриви даже и повече. В Диана ги направиха конец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от кои квартал си колега?

младост
ако беше от овча купел щях да ти кажа каде да отидеш, аз само там ходя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,познавам много добър майстор в София.Гаражът му се намира в Лозенец на малката улица зад Енергопроект.Казва се Пиер.(викат му французина) Изправя ми една 15 цолова джанта преди време и я направи часовник.Интересното е,че изправя джантите ръчно,а не на машина.Малко е странен,понеже каза първо,че не му се занимава,но ми каза,че ако отида да ми я изправят на машина,има опасност да ми я накърнят или счупят (понеже джантите ми бяха от закален алуминии и твърди като камък).В крайна сметка го навих да ми я направи и като си я взех по джантата нямаше никаква следа от удари или нещо друго и беше идеално права.Каза ми,че я е изправил с нагряване.Взе ми 20 лв. преди около 2 год.Разбира си много от работата и го препоръчвам,въпреки че има странен характер и трудно се говори с него :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...