Jump to content
Guest iSpider

"Дупка глътна джип в "Слатина"

Recommended Posts

Guest ma4o

добре дошли в БГ :D:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vinny

Незнам какво да кажа... :thumbs1::D:D не е първия път в който става такова нещо. Добре че човека се е отървал без сериозни последствия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ~P[e]Tko~

Боже .... доживяхме и това ....,то това като черна дупка към друго измерение ве .....ужас :D:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kvento

Нямам думи :thumbs1::D .Добре ,че човека не е пострадал много.Ужасно е с тия дупки.Ще ви споделя един мой случай от ужасна дупка. С преминаване през нея в тъмен участък и необозначена ми се отлепи предното стъкло на хондичката от горе и от двете страни.Скорост не повече от 30км/ч.Е това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Малеееееееееее цял джиб:thumbs1:Това са три Хонди:DЕба си мамата!Остава и згради да почнат да потъват:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest churchil

ммм поне и аз да се оплача от дупките. Не видях една дупка и минах през нея с има няма 20 км/ч даже си мисля че бяха по-малко защото потеглях тъкмо....и ми се скъса ухото на задния мост :D) Разбира се то не е само от дупката де :D количката ми вече е доста изгнила и ръждата си казва думата :ПП.Ц не е Хонда разбира се ;) иначе нямаше да стане така :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

Леле то не е много за смях, ама цял джип, ще взема да я пратя статията на всички приятели с офроудери дето само ми се смеят а пък те си карат арабийската и уж без да се притесняват. Явно проблема с дупките в София задълбава все повече и повече! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01
:thumbs1: Като сме такива дупедавци шофьорите така ще е другия път тир очаквам да пропаднне някъде из милата ни татковина докато си плащаме като кумове няма да ги оправят шибаните пътища бойкот и неплащане на данъци и такси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Нямам думи.......... :thumbs1: п.п. Аз бих ги съдил до дупка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Нямам думи.......... :lol:

 

п.п. Аз бих ги съдил до дупка!

<{POST_SNAPBACK}>

...до коя? До следващата ли? :lol:

Пред гаража ми некъф амбриаж беше изкопал трап 1/1/1м преди месец, некви кабели ли е търсил, кво ли......

ся никой не си признава от поща и ВиК, кметството дигат рамене - не било тяхна работа, изпокрадоха плочките, пръстта се слегна и праговете ми опират като влизам и излизам от гаража и кво.......ай ся 100 кинта назад за майстор, цимент, пясък, плочки, а накрая на годината плащай данъци:thumbs1::lol:

Деба и държавата смотана,тъпа...... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

И най-тъпото е,че ако случайно асфалтират нялой път отавят шахтите пропаднали или да стърчат 10-15см нагоре :lol: е за какъв :thumbs1: ги правите тея пътища като на чисто нов път пак ще си потроша колата! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

И най-тъпото е,че ако случайно асфалтират нялой път отавят шахтите пропаднали или да стърчат 10-15см нагоре :thumbs1: е за какъв  :lol: ги правите тея пътища като на чисто нов път пак ще си потроша колата! :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Поне ги има, защото аз имах една доста спираща дъха случка преди 2-3 месеца: карам си аз по магистрала Хемус в посока Северна България и в първия тунел (най-дългия) гледам в далечината нещо черно по средата на пътя и се чудя да мина ли над него или да го заобиколя ... избирам неволно правилния начин - да го заобиколя отляво, добре че нямаше движение ... Като се приближих изтръпнах - това черното беше капак на шахта, и беше сложен точно до нея (а дупката се пада в средата на средната лента). Току що бях сложил новите гуми и джанти, не ми се мисли какво щеше да стане ако бях заобиколил отдясно ...

А след изхода на тунела имаше 2-3 коли които сменяха гуми, добре че някой не се беше обърнал.

По случая нямаше нито едно ченге по пътя за да му кажа, а на 166 не звъннах защото не мисля че щеше да има ефект, а предположих че пострадалите в края на тунела са им казали няколко добри думи.

 

Баси случая:lol:! :lol:

 

Шахтите вече са циментирани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

То затова си има и ограничения в тунелите, ако караш с около 80 по-може да реагираш дори на такава ситуация въпреки че не трябва изобщо въпросната да я има, а по тоя случай много се дразня на разни дето ми влизат със 140-160 на сляпо в тунела и в тунелите решили да изпреварват, а чак на другия край намаляват заради куките. Ще направиш малко по-рязко движение за да избегнеш препятствието и после смятай че състезателят те е уцелил директно с горе долу двойно по-голяма скорост. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

То затова си има и ограничения в тунелите, ако караш с около 80 по-може да реагираш дори на такава ситуация въпреки че не трябва изобщо въпросната да я има, а по тоя случай много се дразня на разни дето ми влизат със 140-160 на сляпо в тунела и в тунелите решили да изпреварват, а чак на другия край намаляват заради куките. Ще направиш малко по-рязко движение за да избегнеш препятствието и после смятай че състезателят те е уцелил директно с горе долу двойно по-голяма скорост. :thumbs1:

<{POST_SNAPBACK}>

Поне в тунелите гледам да съм стриктен с органиченията и ги спазвам, но повярвай ми - със 70-80 км/ч дупката се видя чак когато бях на 10-15 метра от нея.

Не е много за неопитен шофьор, който вместо да извие волана ще скочи на спирачките и тогава може и да се сети да извие волана ама късно - а в този случай по-малко щети ще има ако не е натискал спирачки въобще.

 

А за състезателите - писна ми от джипове, Аудита, Пасати, Октавии и в последно време - Тойоти ... не може човек да си кара спокойно със 100-120 по магостралите :lol:

Как не се намери една Хонда да ме изпревари неколегиално или да ме засече ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ~P[e]Tko~

Как не се намери една Хонда да ме изпревари неколегиално или да ме засече ?!

Еми хондите се шофьори ги карали ,така съм чувал аз :thumbs1::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

да бе за веднъж бързах и уж да изпреваря един колега с акорд и той НАРОЧНО ми влезе във вратата...пожелах му голф дизел и си тругнах с щета за 150 лв...а иначе колеги а иначе има найстина ЕВАЛА нищо не пречи да пуснеш някой колега дето бърза и нама да те забави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...