Jump to content
em1l

АКТ за неизправно МПС.

Recommended Posts

Днес ми написаха акта. Чл.139 ал.1 т.1 . Полицая ми каза, че нямало да ми вземат контролни точки и глобата щяла да бъде около 20 лева и нали както са си процедурите трябва да изчакам да ми излезе наказателното там в него щяло да има банкова сметка и с вносната бележка да съм си вземел талона. Въпросът ми е дали е така наистина относно точките дали няма да ми вземат и акта съответно дали ще е толкова пари приблизително колкото са ми казали. Ироничното е че стъклото ми се пукна вчера а днес ми трябваше колата за 10 километра от които 8 извънградско :lol: . Търсих но неможах да намеря точно това което ме интересува.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,Значи преди време ме спира "куката"и запичва да оглежда предния ми джам,и ми вика охоо пукнато стъкло,ЩЕ ПИШЕМ и аз питам,кво ще пишеш,акт за пукнатия джам и аз като теб го попитах горе-доло колко ще е акта,каза ми към 40лв без точки,НО като взе да разглежда стикерите(па те всичките изтекли,нито винетка,нито гражданска,нито преглед абе бях нелегален от всякаде)и ми натряска акт за другите работи,пукнатото стъкло го прескочи че нямаше място на акта каде да пише. :D Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точки няма да ти вземат.Глобата ще бъде 20-30лв.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точки няма да ти вземат.Глобата ще бъде 20-30лв.

:thumbs1: Благодаря за бързите отговори.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не спират ли от движение за спукано стъкло?

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръждохода ми го карам от 5 години със малка пукнатина на стъклото. Единствените, които се интересуваха от нея бяха застрахователите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не спират ли от движение за спукано стъкло?

Зависи от пукнатината. ;) Поздрави.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, направи си регистрация в https://www.i-kat.org/ и от там си поискай наказателното постановление! Така няма да теглиш билет и ще ти го дадат веднага в КАТ. Като си вземеш постановлението плащаш в "Банката" и ти дават талончето. Това ако си от София. Успех и точки за спукан прозорец не се взима, глобата варира от 10 лв. до към 30 лв.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от София, но все пак благодаря за отговора. Това което ме интересъваше го разбрах, а то беше дали ще ми вземат точки и колко е приблизителната глоба. Сега остава да си чакам наказателното постановление и така. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късметлия си че не са те спрели от движение,че тогава е голям филм.Иначе точки няма да ти отнемат,а глобата наистина не е голяма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...