Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, Колеги!От скоро съм със газова уредба на хондичката( Кончерто моно ). Горният инжектор е емулиран от вградения в ключа на газовата емулатор, а долния е спрян с реле. Много ме дразни че ми свети чека като съм на газ. Имам един емулатор за моно, но и с него ми свети чека... Разбрах, че съпротивлението на инжектора е по високо от това за което е предназначен емулатора. В моя емулатор има две съпротивления по 100 ома. Въпроса ми е : С какви съпротивления да заменя тия в емулатора, за да ми се спира инжектора докато съм на газ и да не ми свети чека ? Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Колеги!От скоро съм със газова уредба на хондичката( Кончерто моно ). Горният инжектор е емулиран от вградения в ключа на газовата емулатор, а долния е спрян с реле. Много ме дразни че ми свети чека като съм на газ. Имам един емулатор за моно, но и с него ми свети чека... Разбрах, че съпротивлението на инжектора е по високо от това за което е предназначен емулатора. В моя емулатор има две съпротивления по 100 ома. Въпроса ми е : С какви съпротивления да заменя тия в емулатора, за да ми се спира инжектора докато съм на газ и да не ми свети чека ? Благодаря предварително!

AEB446 446HONDA DUAL-INJECTOR EMULATOR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи два тримера по 500ома,постави ги в средно положение,смени съпротивленията с тях и сам ще уточниш каква стоиност ти трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се възползвам и аз от темата.Колеги какво ще кажете, ако използвам за симулатор на дюзи...други дюзи.Имам излишни под ръка,но се притеснявам че ще изгорят и чека пак ще светне.Някой правил ли е подобна магария ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...