Jump to content
Guest greenwather

хавлий хонда

Recommended Posts

Guest Maina 6th gen
:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Вижте та се разберете,че лятото дойде и ще се ходи на море ;);) При всички случаи за мен 2бр. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

абе тук съм ама много ангажименти и само чета не пиша че то и без това прекалено много безмислени постове има

сега се сещам че за срока нищо не съм питал за изпълнение ама за техните мащаби това сигурно им е половин ден работа след като пуснат машината

да съберем бройката и точно вида на кърпата и ще уточня и това

като има повече инфо ще пуснем и анкета ако се наложи

<{POST_SNAPBACK}>

действайте, че няма време и може да е с по 3/4лв. повече на парче но нека да е качествено ;) и от по големките, да се вижда от далече :D;)

 

и за мен 2 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik
Отговорено (Редактирано)

... та сметката за кърпа 1.5 х 1 м 500 грамова излиза малко под 13 лв.

<{POST_SNAPBACK}>

Май някой се опитва да направи далавера ...

<{POST_SNAPBACK}>

бе ти си голем смешник бе :thumbs1:

това което ти казвам са производствни цени и ако ги намериш по тънко ще дойда да ти стисна ръка

ако сравняваш с китайските боклуци на илиенци и от там си правиш изводи ... мисля не говорим за такъв случай

като си толкова отворен айде ти ги намери по ефтино

само предупреждавам да сравняваш параметрите за които ме предупредиха от завода ДЕБЕЛИНА НА КЪРПАТА защото ако я направят 400 гр. вместо 500 гр. ще бъде просто парцал за такъв тип кърпа цветна двулицева. грубо цената ще е със 20 % по малко

ПС. за мен не е никаква занимавка защото само ще пусна по майл файла със дизайна и после ще кажа каде да ги пратят. не мисля че е сложно това. по скоро сложното ще бъде за този който ще прави картинките.

 

сега видях че greenwather е дал някви цени.

1. няма завод във сливен а в твърдица и аз там съм говорил

2. нещо май има разминаване в обяснението ни какво искаме щото ми струва странно да има разлика в цента

ама ми е се тая де от кадето искате от там поръчвайте

Редактирано от Patrik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

бе ти си голем смешник бе  :thumbs1:

<{POST_SNAPBACK}>

Нали

 

Ама greenwather като даде други цени какво да си помисли човек.

Аз също мога да свърша работа , но не се захващам преди да е ясно какво искаме и за колко броя говорим , немога да занимавам хората с глупости

 

Трябва да решим размер , дебелина (тежест) , начин на изработка (ама тука може и да нямаме избор) , какво по дяволите искаме като цветова гама и като картинка.

И най-накрая да се разберем за колко броя (поне първоначално) става въпрос и тогава хората ще кажат цена и време за изпълнение

 

Ако има специалист в тази област го призовавам да даде компетентно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

ми това и аз съм казал първоначално че цената е ориентировъчна да знаят за какво става въпрос горе долу. разбира се тя зависи от точно тези параметри. ама аз давам някво инфо пък ме обвиняваш в печалбарство. ми оправяй се ти тогавааз само мога да кажа че ако двулицева, цветна кърпа, тежина 500 гр. с размери 100х150 от завода в твърдица ми я вземеш на 8.50 ... аз ще си купя 10 000 бройки и ще ги продам на собственика на завода щото ще му е по ефтино отколкото да ги произведе :thumbs1:)просто ако ще дава някой инфо то да е поне сигурно ПС. ми ядосах се кво да напрая некав пикльо ми обеснява че съм далавераджия ... нямам нищо против да съм ама когато не съм не ми е приятно. ей за туй не съм писал от година тук щото само се наддумват хората , малко като темата с колко харчи колата ми , дето един беше казал че неговата харчи 10 лв. на 100 км. - NO COMMENT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Б*х мама му. Стига сте се заяждали. :D Смятам, че и двете оферти не са скъпи. Разберете се кое е по-качествено. Не разбрах за първата оферта също ли всичко си е с конци, но втората(но Патрик) звучи добре най-вече заради това, че е обяснил подробно за какво става дума. Според мен двамата, които имате оферти си разменете телефоните и не се карайте, а се разберете чия оферта е наистина по-добра и да действаме. Аз ще си взема хавлия ако ми харесва и ако имам пари без да ме интересува колко е спечелил организатора и защо да не печели и това си е работа като всяка друга! PEACE :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Значи колеги стоп с карането !!! завода е в Твърдица и се казва Аглика или нещо такова.утре ще ми пратят мостра на голямата кърпа 100/150 500гр.и вместо да се дърлим тук помислете какво да пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CHIPSI

Значи колеги стоп с карането !!! завода е в Твърдица и се казва Аглика или нещо такова.

утре ще ми пратят мостра на голямата кърпа 100/150 500гр.

и вместо да се дърлим тук помислете какво да пише.

<{POST_SNAPBACK}>

Най-добре логото на фен клуба според ен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest scyberboy

Аз съм за голям надпис HONDA, с емблемата H, над него, отдолу с по-малък шрифт може да се мъдри едно Type-R. Най-отдолу и най-отгоре по ширината логото на Фен Клуба и URL-то. Какъвтито и да са цвета и цената ще скоча веднага в 2 броя ! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Значи колеги стоп с карането !!! завода е в Твърдица и се казва Аглика или нещо такова.

утре ще ми пратят мостра на голямата кърпа 100/150 500гр.

и вместо да се дърлим тук помислете какво да пише.

<{POST_SNAPBACK}>

Aко,може и аз да се понамеся :lol:

Има 3 варианта в Аглика:

 

1. Втъкано лого,но е винаги само едноцветно(бяла хавлия,бяло лого,като в повечето престижни хотели)Минимум 500бр. и много нерви,ако нещо сбъркат.

 

2. Бродерия с водно фолио,което се измива след първото пране и бродерията НЕ потъва в хавлията.Голямо предимство е ,че можем да си поръчаме колкото си искаме кърпи и после в Пловдив СД"Развитие" да си ги бродираме.МОЖЕ И ЕДНА ПО ЕДНА И кой как иска!!!

 

3. Прави се бордюр и се постригва като 0 номер "тиква",после се втъкава.Лошото тук е ,че се раздърпва лесно след пране.

 

И последно,ако грийнуотъра е навит мога да помогна с поръчката и да задействаме нещо,щото вече 6год поръчвам кърпи за няколко хотела....

Иначе трябва задължително над 500гр/м2 и по-голяма от 1.40/70!

 

Айде със здраве,че станах голям писател......... :lol:

:thumbs1::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Значи колеги стоп с карането !!! завода е в Твърдица и се казва Аглика или нещо такова.

утре ще ми пратят мостра на голямата кърпа 100/150 500гр.

и вместо да се дърлим тук помислете какво да пише.

<{POST_SNAPBACK}>

Aко,може и аз да се понамеся :thumbs1:

Има 3 варианта в Аглика:

 

1. Втъкано лого,но е винаги само едноцветно(бяла хавлия,бяло лого,като в повечето престижни хотели)Минимум 500бр. и много нерви,ако нещо сбъркат.

 

2. Бродерия с водно фолио,което се измива след първото пране и бродерията НЕ потъва в хавлията.Голямо предимство е ,че можем да си поръчаме колкото си искаме кърпи и после в Пловдив СД"Развитие" да си ги бродираме.МОЖЕ И ЕДНА ПО ЕДНА И кой как иска!!!

 

3. Прави се бордюр и се постригва като 0 номер "тиква",после се втъкава.Лошото тук е ,че се раздърпва лесно след пране.

 

И последно,ако грийнуотъра е навит мога да помогна с поръчката и да задействаме нещо,щото вече 6год поръчвам кърпи за няколко хотела....

Иначе трябва задължително над 500гр/м2 и по-голяма от 1.40/70!

 

Айде със здраве,че станах голям писател......... :lol:

:lol::lol::lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Не разбрах какво значи " Иначе трябва задължително над 500гр/м2 и по-голяма от 1.40/70!

". Значи ли, че ако са по-големи може и под 500 бр?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

<{POST_SNAPBACK}>


Не разбрах какво значи " Иначе трябва задължително над 500гр/м2 и по-голяма от 1.40/70!
". Значи ли, че ако са по-големи може и под 500 бр?

<{POST_SNAPBACK}>



500гр е границата след която хавлията става много плътна и дебела,демек много качествена,а големия размер е за повече удобство!Голям размер - голям надпис.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

Значи колеги стоп с карането !!! завода е в Твърдица и се казва Аглика или нещо такова.

утре ще ми пратят мостра на голямата кърпа 100/150 500гр.

и вместо да се дърлим тук помислете какво да пише.

<{POST_SNAPBACK}>

Aко,може и аз да се понамеся :P

Има 3 варианта в Аглика:

 

1. Втъкано лого,но е винаги само едноцветно(бяла хавлия,бяло лого,като в повечето престижни хотели)Минимум 500бр. и много нерви,ако нещо сбъркат.

 

2. Бродерия с водно фолио,което се измива след първото пране и бродерията НЕ потъва в хавлията.Голямо предимство е ,че можем да си поръчаме колкото си искаме кърпи и после в Пловдив СД"Развитие" да си ги бродираме.МОЖЕ И ЕДНА ПО ЕДНА И кой как иска!!!

 

3. Прави се бордюр и се постригва като 0 номер "тиква",после се втъкава.Лошото тук е ,че се раздърпва лесно след пране.

 

И последно,ако грийнуотъра е навит мога да помогна с поръчката и да задействаме нещо,щото вече 6год поръчвам кърпи за няколко хотела....

Иначе трябва задължително над 500гр/м2 и по-голяма от 1.40/70!

 

Айде със здраве,че станах голям писател......... ;)

:D:D:cry:

<{POST_SNAPBACK}>

Колеги, дайте да направим нещо страхотно и най-вече качествено, едвали е от значение за всеки от вас 5лв/бр. повече или по-малко а аз ще си поръчам - 3бр. за да пробвам качеството на плажа :D ако я оставя без наблюдение за 10мин. и изчезне, то общите ни усилия си заслужават. :P;):P ще дебна с камерата за крадеца от далеч и после във форума :(:(:D

 

п.п. айде, че отпуската наближава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Значи колеги стоп с карането !!! завода е в Твърдица и се казва Аглика или нещо такова.

утре ще ми пратят мостра на голямата кърпа 100/150 500гр.

и вместо да се дърлим тук помислете какво да пише.

<{POST_SNAPBACK}>

Aко,може и аз да се понамеся :(

Има 3 варианта в Аглика:

 

1. Втъкано лого,но е винаги само едноцветно(бяла хавлия,бяло лого,като в повечето престижни хотели)Минимум 500бр. и много нерви,ако нещо сбъркат.

 

2. Бродерия с водно фолио,което се измива след първото пране и бродерията НЕ потъва в хавлията.Голямо предимство е ,че можем да си поръчаме колкото си искаме кърпи и после в Пловдив СД"Развитие" да си ги бродираме.МОЖЕ И ЕДНА ПО ЕДНА И кой как иска!!!

 

3. Прави се бордюр и се постригва като 0 номер "тиква",после се втъкава.Лошото тук е ,че се раздърпва лесно след пране.

 

И последно,ако грийнуотъра е навит мога да помогна с поръчката и да задействаме нещо,щото вече 6год поръчвам кърпи за няколко хотела....

Иначе трябва задължително над 500гр/м2 и по-голяма от 1.40/70!

 

Айде със здраве,че станах голям писател......... :P

:P:P;)

<{POST_SNAPBACK}>

Колеги, дайте да направим нещо страхотно и най-вече качествено, едвали е от значение за всеки от вас 5лв/бр. повече или по-малко а аз ще си поръчам - 3бр. за да пробвам качеството на плажа ;) ако я оставя без наблюдение за 10мин. и изчезне, то общите ни усилия си заслужават. :D:P:D ще дебна с камерата за крадеца от далеч и после във форума :D:cry::(

 

п.п. айде, че отпуската наближава :D

<{POST_SNAPBACK}>

Подцени ги цели 10 минути хахахаха.

Та сериозно, който разбира от сложни компютърни програми ;) да пусне няколко варианта на хавлията и да гласуваме. На мен ми харесва може би червено с бели надписи- голяма емблема с THE POWER OF DREAMS отдолу и това което е на лепенките да се сложи по ръба колкото пъти се събере по дължината или ширината на хавлията(може би по-добре по дължината, че ще се събере повече пъти ;) ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cawo
Отговорено (Редактирано)

ей , това с хавлиите е чудесна идеа.... и ние в клуба на Митцубиши сме решили да си направим такива... само, че на Мицубиши де :) ...абе що не вземем да направим една обща поръчка за хавлии - така може да ни излезе по-ефтино... кво ще кажете а....? :) Можете да драснете нещо тук.. да обсъдим идеята де : цък

Редактирано от cawo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ей , това с хавлиите е чудесна идеа....

и ние в клуба на Митцубиши сме решили да си направим такива... само, че на Мицубиши де  :D 

...абе що не вземем да направим една обща поръчка за хавлии - така може да ни излезе по-ефтино...

кво ще кажете а....?  :D

Можете да драснете нещо тук.. да обсъдим идеята де : цък

<{POST_SNAPBACK}>

ииииии супер!!! От едната страна надпис Хонда, от другата Митсубиши (таман имаме и двете коли и няма да се набутваме със сина с много хавлии) :) Това си е баш по габровски, ама ако може в едното ъгълче да пише и Дайхатсу, та и жената да може да ходи на банята с нея и да си я менкаме, ще е връхта :D:):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

ей , това с хавлиите е чудесна идеа....

и ние в клуба на Митцубиши сме решили да си направим такива... само, че на Мицубиши де  :) 

...абе що не вземем да направим една обща поръчка за хавлии - така може да ни излезе по-ефтино...

кво ще кажете а....?  :)

Можете да драснете нещо тук.. да обсъдим идеята де : цък

<{POST_SNAPBACK}>

Това според мен е много добра идея , половината да са Хонда , половината Митцубиши , така ще ни излезне по-евтино заради повечето бройки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Какво става с кърпите приятели за мен 1бр !!! стига цената да не е колкото колаа :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

мисля да избродирам на хавлийте колата която ми е на подписа ,щот е уникална и много бърза :) и от долу honda fan club :) шегувам се бре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

мисля да избродирам на хавлийте колата която ми е на подписа ,щот е уникална и много бърза  :lol:

и от долу honda fan club  :blink:

шегувам се бре :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Да ви представя най-големия шегаджия тука :):):D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

значи преди малко получих хавлията 100/150 бяла 850гр.жестока е :worthy:до два дни ще имам информация и за цената на бродерията. след разговори с колеги реших че е по добре да е бродерия защото си е вечна а щампите се трият .а след като ще правим нещо то поне нека да е качествено .:blush:и ако може някой който разбира от корел дрол или там някаква програма да пробва да го направи и сметне надписа и да го центрира.според мен надписи от рода honda the power of dreams всеки може да си направи или вече може и да има такива за това според мен единствено и неповторимо е логото на нашия фен клуб.а именно HONDA FAN CLUB така ,че размера го има дайте го визуално ако можете.:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

значи преди малко получих хавлията 100/150 бяла 850гр.

жестока е :)

до два дни ще имам информация и за цената на бродерията.

след разговори с колеги реших че е по добре да е бродерия защото си е вечна а щампите се трият .а след като ще правим нещо то поне нека да е качествено .:)

и ако може някой който разбира от корел дрол или там някаква програма да пробва да го направи и сметне надписа и да го центрира.

според мен надписи от рода

honda

the power of dreams всеки може да си направи или вече може и да има такива за това според мен единствено и неповторимо е логото на нашия фен клуб.

а именно HONDA FAN CLUB така ,че размера го има дайте го визуално ако можете.:)

<{POST_SNAPBACK}>

Да,и според мен това за логото на клуба е най-удачно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest churchil
Отговорено (Редактирано)

значи може да погледнете на тези няколко линка и да се избере нещо. В .eps формат са така че някой, който разбира мисля лесно ще се справи.линковете...:едно;две;три;четири;пет;шест;седем;осем;девет;Избрал съм тези който според мен стават за хавлия :)Ако исакте може и анкетка да се пусне и да се избере най-подходящото.Дано съм бил полезен :)

Редактирано от churchil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

значи може да погледнете на тези няколко линка и да се избере нещо. В .eps формат са така че някой, който разбира мисля лесно ще се справи.

линковете...:

едно;две;три;четири;пет;шест;седем;осем;девет;

Избрал съм тези който според мен стават за хавлия :)

Ако исакте може и анкетка да се пусне и да се избере най-подходящото.

Дано съм бил полезен  :)

<{POST_SNAPBACK}>

 

абе брато,те много моторджйиски бе.май само две или три са за автомобили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

значи може да погледнете на тези няколко линка и да се избере нещо. В .eps формат са така че някой, който разбира мисля лесно ще се справи.

линковете...:

едно;две;три;четири;пет;шест;седем;осем;девет;

Избрал съм тези който според мен стават за хавлия :)

Ако исакте може и анкетка да се пусне и да се избере най-подходящото.

Дано съм бил полезен  :)

<{POST_SNAPBACK}>

aми нито един няма да изберем не ,че са лоши но аз казах какво ще пише !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

....а и с това крило отдалече ще мясаме на клуб "Шкода" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest churchil
Отговорено (Редактирано)

хихихи :) разбихте ме :) млъквам си :)...щях да казвам...този който е правил лепенките за клуба няма ли го векторизирано или нещо подобно за да може да се използва и за хавлиите?

Редактирано от churchil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

И аз съм за нашето си лого :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

значи преди малко получих хавлията 100/150 бяла 850гр.

жестока е :)

до два дни ще имам информация и за цената на бродерията.

след разговори с колеги реших че е по добре да е бродерия защото си е вечна а щампите се трият .а след като ще правим нещо то поне нека да е качествено .:)

...

<{POST_SNAPBACK}>

Не искам да ти мрънкам, знаеш, но не мога да си представя бродерия върху хавлия... ще се радвам да я видя, а още повече - ако е това, което си представям :)

Не бих изключил съвсем и щампата - аз имам една хавлия с щампа от илиенци, която издържа 7-8 години (ако помниш бяха модерни тогава едни с полуголи мацки) и самата тъкан започна да се разпада вече, щампата е ОК. С нетърпение чакам мостричките:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest viTec

Колеги незнам какво трудно виждате :)

Моето мнение е че трябва да изглежда ето така за да се питат "КАКВО ЛИ ЗНАЧИ ТОВА ПОДЯВОЛИТЕ" може ако ви харесва идеята и надписа Муген да махнете

Публикувано изображение

защото без да се обижда никои но колкото по изчистено толкова по добре според мен пак ако искате може и емблема на Shark да сложите но тогава махнете логото на клуба да не се излагаме по плажа :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arsen

Колеги аз си направих хавлия сам с помоща на маркери за текстил.Няма размазване на надписите при ръчно пране.Ето снимки.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=44763

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik
Отговорено (Редактирано)

аз бях решил да не се меся повече ама ето ме пак !!!бродерия се прави за малки надписи защото е много хубаво и адски скъпоако искаш да има едно голямо H на кърпата това ще ти излезе ........ и никой не е говорил за щампи а за лого изтъкано от различен конец това ако се изтрие ... по скоро бродерията да се скъсасега идвам от метро и там видях кърпа 150 х 75 еднолицева 350 гр. за 16 лв. с неква отвратителна щампа нямам каде да кача снимките да ги видитеот толкова мотане накрая всички без кърпине искам да ти чупя хатъра с тия 8.50 обаче що почна да се променя вида на кърпата нали уж двуцветна пък сега бяла ... 850 гр. пък излиза също толкова скъпа че не си заслужава затова предложих кажете колко пари и за тия пари ще се направи сметката колко да е дебелаза сравнение ако е 500 гр. струва почти 13 лв. а 850 гр. почти 22 лв. цветназа 15 лв. 600 гр. (това препоръчвам аз ) с каквито искате картинки и ЦВЕТНАдосега да бяха готови кърпите ако не се мотахме толкова с глупости само ми е интеерсно казваш цени за бродерия а за цената на кърпата колко ти казаха ????

Редактирано от Patrik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest churchil

мдаа и аз така викам. Айде на кърпите че отпуската скоро ще дойде !!! и като не карам още хонда поне кърпичката на плажа да мога да си я връткам :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Айде дееееееееее тази година маи няма да са тия хавлийки побарзайте взимайте едно решение и готово :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

ейййййййййй ква идея ми хрумнана всяка кърпа ще се избродира един малък надпис с ника така всяка кърпа става уникална аааааааа ?? (и защитетна от кражба) кво ще кажетеднес ще питам колко ускапява това но ако е малък надписа няма да е многомисля че бродериите се смятаха на некви бодове примерно за 1000 бода .... еди колко си стинки или пък левачакам да ми пратите файла с дизайна на mpatrik@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest scyberboy

Хе хе, аз съм 100% ЗА. Мааалко надписче в единия ъгъл - ник-а на собственика :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Renzo_80

ейййййййййй ква идея ми хрумна

на всяка кърпа ще се избродира един малък надпис с ника така всяка кърпа става уникална аааааааа ?? (и защитетна от кражба) кво ще кажете

днес ще питам колко ускапява това но ако е малък надписа няма да е много

мисля че бродериите се смятаха на некви бодове примерно за 1000 бода .... еди колко си стинки или пък лева

чакам да ми пратите файла с дизайна на mpatrik@abv.bg

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм съгласен за ника :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik
Отговорено (Редактирано)

последни новини за кърпитецената 8.50 която идва от green..... е за друг вид кърпи които са само един цвят защото технологията не позволява да се правят 2 цвята не са такани ами некво друго беше забравих какво та затова той предлага и да се бродира логото защото просто няма друг начин да се направи и става въпрос за кърпи светъл цвят тоест бяла ако е червена ще му избяга сметката. толкова голяма бродерия ме посъветваха да не правим ... (не коментирам)да се бродира ника на всеки по отделно е много труд но ще го направят за нас (все пак за всяка кърпа поотделно се прави надпис и се подава към машината) сметката неможаха да ми я направят по тел. но грубо го закръглихме на 1 лв. на ник осреднено, то зависи и от ника :huh:)) така че конкретизирам офертата150х100 см. кърпа многоцветна, жакартова, двулицева, 600 гр. дебелина15 лв. + 1 лв. на който иска ника симин. 100 бройки, срок на изпънение 1-2 седмици зависи от някои фактори така че ако ги искате на време ...... пращайте картинката

Редактирано от Patrik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest techobg

последни новини за кърпите

цената 8.50 която идва от green..... е за друг вид кърпи които са само един цвят защото технологията не позволява да се правят 2 цвята не са такани ами некво друго беше забравих какво та затова той предлага и да се бродира логото защото просто няма друг начин да се направи и става въпрос за кърпи светъл цвят тоест бяла ако е червена ще му избяга сметката. толкова голяма бродерия ме посъветваха да не правим ... (не коментирам)

да се бродира ника на всеки по отделно е много труд но ще го направят за нас (все пак за всяка кърпа поотделно се прави надпис и се подава към машината) сметката неможаха да ми я направят по тел. но грубо го закръглихме на 1 лв. на ник осреднено, то зависи и от ника :())

така че конкретизирам офертата

150х100 см. кърпа многоцветна, жакартова,  двулицева, 600 гр. дебелина

15 лв.

+ 1 лв. на който иска ника си

мин. 100 бройки, срок на изпънение 1-2 седмици зависи от някои фактори така че ако ги искате на време ...... пращайте картинката

<{POST_SNAPBACK}>

Браво,Патрик,от сега се записвам за два броя(,а на картинката може и да пише Bulgarian Fan Club.........).........

 

:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...