Jump to content
Guest greenwather

хавлий хонда

Recommended Posts

Guest Pepe

Според мен офертата е добра :huh: Подкрепям :( И аз съм с два броя в кюпа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sofix
:( офертата е супер и аз съм "ЗА" с двете ръце и с 3 броя хавлийки :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

последни новини за кърпите

цената 8.50 която идва от green..... е за друг вид кърпи които са само един цвят защото технологията не позволява да се правят 2 цвята не са такани ами некво друго беше забравих какво та затова той предлага и да се бродира логото защото просто няма друг начин да се направи и става въпрос за кърпи светъл цвят тоест бяла ако е червена ще му избяга сметката. толкова голяма бродерия ме посъветваха да не правим ... (не коментирам)

да се бродира ника на всеки по отделно е много труд но ще го направят за нас (все пак за всяка кърпа поотделно се прави надпис и се подава към машината) сметката неможаха да ми я направят по тел. но грубо го закръглихме на 1 лв. на ник осреднено, то зависи и от ника :angry:))

така че конкретизирам офертата

150х100 см. кърпа многоцветна, жакартова,  двулицева, 600 гр. дебелина

15 лв.

+ 1 лв. на който иска ника си

мин. 100 бройки, срок на изпънение 1-2 седмици зависи от някои фактори така че ако ги искате на време ...... пращайте картинката

<{POST_SNAPBACK}>

И аз ще искам поне една обаче няма ли начин първо да се види как ще изглеждат. Ника е добра идея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

абе, който дойде утре на срещата ще види тази за която говоря аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Ей.....за оня от СЗ ше има ли една хавлийка ве....другарчета.....че отпусчица се задава...?! :angry:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

ще има как няма да има за най-верния фен :angry:а между другото колегата Патрик и идея си няма аз какво съм намерил и си говори каквото му дойде . за това го помолих да дойде утре на Панчарево за да се изясним. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

ще има как няма да има за най-верния фен :angry:

а между другото колегата Патрик и идея си няма аз какво съм намерил и си говори каквото му дойде . за това го помолих да дойде утре на Панчарево за да се изясним. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

;) Да най-добре да дойдете и двамата и да се разберете кой какво предлага и да решаваме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Значи вчера на срещата с Патрик решихме какви да бъдат хавлийте .цена 15лв.надписа ще бъде голямо H и от долу надписа хонда фен клубкърпата ще бъде червена защото бялото много се цапа.надписа ще бъде бял хонда и от долу със сиво фен клуб.Моля някой който разбира от компютри ако може да го направи като модел и да го поръчваме ,че вече няма време!а ако някой има желание може и ника да си сложи .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

2 за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-
Отговорено (Редактирано)

Така и не видяхме кърпи на Панчарево... :) Грийн, Патрик, щом сте се разбрали (и това съм пропуснал), дайте нещо изходно (съвсем грубо напр. нарисувано с молив или на Пейнт), за което да се захвана, да хвана пропорциите и да направя файл с дизайна за фирмата. Едва ли съм най-добрия на професионални графични програми, но съм готов да го направя.- Кой от двамата ще ги прави (в коя фирма, ако трябва да ги питам нещо техническо)?- В какъв формат го искат файла (нужно ли е във векторен формат и какъв, или напр. и .tiff ще могат да го преглътнат)?- Уговорено ли е да си сложим никовете (според мен е добра идея)?- А 15 лв цената на крайния продукт ли е или само на кърпата (ако е тъкана, значи на крайния...)?Вече вие се оправяйте с поръчки и бройки.На ICQ съм постоянно през работно време.

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

И аз съм трърдо за.Бройте ме и мен засега с 1бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Значи вчера на срещата с Патрик решихме какви да бъдат хавлийте .

цена 15лв.

надписа ще бъде голямо H и от долу надписа хонда фен клуб

кърпата ще бъде червена защото бялото много се цапа.

надписа ще бъде бял  хонда и от долу със сиво фен клуб.

Моля някой който разбира от компютри ако може да го направи като модел и да го поръчваме ,че вече няма време!

а ако някой има желание може и ника да си сложи .

<{POST_SNAPBACK}>

А между Н-то и Хонда-фенклуб не е ли добре да има и мотото THE POWER OF DREAMS? Аз мисля че ще е добре! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-
Отговорено (Редактирано)

Значи вчера на срещата с Патрик решихме какви да бъдат хавлийте .

цена 15лв.

надписа ще бъде голямо H и от долу надписа хонда фен клуб

кърпата ще бъде червена защото бялото много се цапа.

надписа ще бъде бял  хонда и от долу със сиво фен клуб.

Моля някой който разбира от компютри ако може да го направи като модел и да го поръчваме ,че вече няма време!

а ако някой има желание може и ника да си сложи .

<{POST_SNAPBACK}>

Така и не видяхме кърпи на Панчарево... :)

Грийн, Патрик, щом сте се разбрали (и това съм пропуснал), дайте нещо изходно (съвсем грубо напр. нарисувано с молив или на Пейнт), за което да се захвана, да хвана пропорциите и да направя файл с дизайна за фирмата. Едва ли съм най-добрия на професионални графични програми, но съм готов да го направя.

- Кой от двамата ще ги прави (в коя фирма, ако трябва да ги питам нещо техническо)?

- В какъв формат го искат файла (нужно ли е във векторен формат и какъв, или напр. и .tiff ще могат да го преглътнат)?

- Уговорено ли е да си сложим никовете (според мен е добра идея)?

- А 15 лв цената на крайния продукт ли е или само на кърпата (ако е тъкана, значи на крайния...)?

 

Вече вие се оправяйте с поръчки и бройки.

На ICQ съм постоянно през работно време.

<{POST_SNAPBACK}>

Ще направя дизайна, освен ако някой друг не държи да го направи...

Може ли някой да ми предостави добри графични заготовки на голямото Н и белият вариант на "Хонда фенклуб" (който би трябвало да върви с ввв.хондабг.ком)? От лепенките и тениските не може да няма готови файлове... ако е възможно и в растерен и във векторен формат...

Патрик ми каза, че дори и с tif щели да са хепи "правачите" на хавлиите.

За личните лога... предлагам като ви покажа дизайна и Патрик каже какво включва цената от 15 лв (и дали личното лого няма да забави/оскъпи нещата много), в отделна тема всеки да поръчва и да праща лого, ако иска. За плащане... не е моя задача, но мисля на някоя среща при Ма4о да се събират паричките.. пък хората не-от-София - или някой техен авер тук ще плати, или банкови преводи нещо...

Все ми се струва, че не е зле да се види мостра на готовия продукт преди плащането. Патрик? Грийн?

(А, размера на личното лого колко си го уговорил, Патрик?

ВТЕК Инсайд, И на мен ми се искаше да има дъ пауър ъф дриймс, но пак ще се забатачи дискусията, а и няма да е издържано графично - два пъти да пише хонда - веднъж с фен клуб, веднъж с пауър, или пауър-а да виси ей-така...ще опитам да сложа"пауър" под Н голямото.. в пробен вариант)

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Значи вчера на срещата с Патрик решихме какви да бъдат хавлийте .

цена 15лв.

надписа ще бъде голямо H и от долу надписа хонда фен клуб

кърпата ще бъде червена защото бялото много се цапа.

надписа ще бъде бял  хонда и от долу със сиво фен клуб.

Моля някой който разбира от компютри ако може да го направи като модел и да го поръчваме ,че вече няма време!

а ако някой има желание може и ника да си сложи .

<{POST_SNAPBACK}>

Така и не видяхме кърпи на Панчарево... :)

Грийн, Патрик, щом сте се разбрали (и това съм пропуснал), дайте нещо изходно (съвсем грубо напр. нарисувано с молив или на Пейнт), за което да се захвана, да хвана пропорциите и да направя файл с дизайна за фирмата. Едва ли съм най-добрия на професионални графични програми, но съм готов да го направя.

- Кой от двамата ще ги прави (в коя фирма, ако трябва да ги питам нещо техническо)?

- В какъв формат го искат файла (нужно ли е във векторен формат и какъв, или напр. и .tiff ще могат да го преглътнат)?

- Уговорено ли е да си сложим никовете (според мен е добра идея)?

- А 15 лв цената на крайния продукт ли е или само на кърпата (ако е тъкана, значи на крайния...)?

 

Вече вие се оправяйте с поръчки и бройки.

На ICQ съм постоянно през работно време.

<{POST_SNAPBACK}>

Ще направя дизайна, освен ако някой друг не държи да го направи...

Може ли някой да ми предостави добри графични заготовки на голямото Н и белият вариант на "Хонда фенклуб" (който би трябвало да върви с ввв.хондабг.ком)? От лепенките и тениските не може да няма готови файлове... ако е възможно и в растерен и във векторен формат...

Патрик ми каза, че дори и с tif щели да са хепи "правачите" на хавлиите.

За личните лога... предлагам като ви покажа дизайна и Патрик каже какво включва цената от 15 лв (и дали личното лого няма да забави/оскъпи нещата много), в отделна тема всеки да поръчва и да праща лого, ако иска. За плащане... не е моя задача, но мисля на някоя среща при Ма4о да се събират паричките.. пък хората не-от-София - или някой техен авер тук ще плати, или банкови преводи нещо...

Все ми се струва, че не е зле да се види мостра на готовия продукт преди плащането. Патрик? Грийн?

(А, размера на личното лого колко си го уговорил, Патрик?

ВТЕК Инсайд, И на мен ми се искаше да има дъ пауър ъф дриймс, но пак ще се забатачи дискусията, а и няма да е издържано графично - два пъти да пише хонда - веднъж с фен клуб, веднъж с пауър, или пауър-а да виси ей-така...ще опитам да сложа"пауър" под Н голямото.. в пробен вариант)

<{POST_SNAPBACK}>

:)

а за парите най-добре е да ги съберем предварително защото тук не става въпрос за 100 лв. а за поне 1000 и аз и Патрик нямаме в момента толкоз излишни пари за да ги затворим в хавлий .

така ,че който иска да казва колко броя и да носи парите в сряда при мачо .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

А ние от провинцията как ще ги изпратим :) Пощенски запис или нещо банкова сметка :) Трябва да се уточни това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik
Отговорено (Редактирано)

15 лв. е кърпата 100х150 който иска ника си допълнително още 1 лв.срокове ... ще ми кажат когато им дам точно какво искаме за да преценят между кои поръчки да го вмъкнатняма да може мостра от това което ще стане но днес ми пращат някаква кърпа просто да се пипне как изглежда и да се види сачетанието на цветовете никовете да бъдат големина 2см. на буква ориентировъчномисля е рано да се събират парите от сега щото все пак има неуточнени неща. като направим картинката ще почнем да сабираме бройката и като се види бройката ще почнем със парите едно по едно :shock:

Редактирано от Patrik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-
Отговорено (Редактирано)

Патрик, Грийнуотър, ако можете да донесете кърпата (ите) в сряда при ма4о би било добре. Аз ще се опитам да направя дизайна "на картинка" да видим как изглежда и да решим на живо кой вариант. След това ще го направя за фирмата.Парите - вие двамата кажет кога-как - най-добре е пак на живо утре да се разберем,а? Звучи ми добре пощенски запис за хората извън София...МОЛЯ, искам качествени Н и логото на клуба.. а може и ХОНДА - Дъ пауър..., моляя :shock:Може би Майната 6 ген ги има?

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

ВТЕК Инсайд, И на мен ми се искаше да има дъ пауър ъф дриймс, но пак ще се забатачи дискусията, а и няма да е издържано графично - два пъти да пише хонда - веднъж с фен клуб, веднъж с пауър, или пауър-а да виси ей-така...ще опитам да сложа"пауър" под Н голямото.. в пробен вариант)

<{POST_SNAPBACK}>

Точно за под голямото Н става дума да е, а хонда ще пише само където е Хонда фенклуб. Мисля, че по сноро няма да е издържано ако го няма мотото :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

груб-груб идеен проект:

да сложа ли ввв.хондабг.ком,а?

а, и личното лого ще бъде малко по-малко, ОК?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

извинявам се ,но така стават 4 цвята , логото на форума се изменя ...мисля ,и че "the power..." е малко излишно на тоя вариант "Н"-то трябва да е по надолу и малко ,ама много малко по-голямо ...това е само мнение !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

Айде за всеки случай и този дизайн, че при горния гърбът на кърпата е бял и пак се цапа... (горните забележки важат и тук)

сий ю довечера при ма4о !!!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

а това е от мен и за мен !!! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

а това е от мен и за мен !!! Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

:);) Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest churchil

А какъв е смисъла да пише 2 пъти Хонда. Аз не че е важно ама съм повече за варианта само с Логото и Хонда фен клуб. Другото според мен става претрупано. Все пак вие имате последната дума :P аз пак ще си поръчам една! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

А какъв е смисъла да пише 2 пъти Хонда. Аз не че е важно ама съм повече за варианта само с Логото и Хонда фен клуб. Другото според мен става претрупано. Все пак вие имате последната дума :P аз пак ще си поръчам една! :P

<{POST_SNAPBACK}>

ами логото на фен клува може да стане по-малко и да се намести ниско в дясно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest i4o
:P броите и мен.Чакам да поръчвам (1 или 2 според модела) и да пращам зелено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Според мен много става претруфено с 20 надписа хонда.Знака и отдоу логото на форума според мен е достатъчно :P иначе става малко хонда пауъ оф дриймс отдолу хонда фен клуб после хонда рейсинг и т.н :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

ами чакаме идеи а не само эабележки :P това скалъпих в бърэината и чакам някой да се постарае :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

това скалъпих в бърэината

каквато е розовка, първата циганка ше ти я отмъкне...... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

ами чакаме идеи а не само эабележки :P това скалъпих в бърэината и чакам някой да се постарае :P

<{POST_SNAPBACK}>

Това което си скалъпил е екстра :P:P никаква забележка не съм направил давам моето мнение за перфектното изглеждане и идея т.е направил си кърпата бомбон и би изглеждала перфектно без единия надпис the power of dreams това се опитвам да кажа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

груб-груб идеен проект:

да сложа ли ввв.хондабг.ком,а?

а, и личното лого ще бъде малко по-малко, ОК?

 

Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

А не е ли по-добре да се сложи "Хонда фенклуб" най-отгоре, под него голямото Х и под него мотото(което явно не ви допада, ако искате и голямото Х да махнем за да не се претрупва). А май трябва да има само 2 цвята - бяло и червено и тогава всичко ще изглежда по-различно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

това скалъпих в бърэината

каквато е розовка, първата циганка ше ти я отмъкне...... :P

<{POST_SNAPBACK}>

като я иэперем 2-3 пъти с ACE и ще иэбелее :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

извинявам се ,но така стават 4 цвята , логото на форума се изменя ...мисля ,и че "the power..." е малко излишно на тоя вариант "Н"-то трябва да е по надолу и малко ,ама много малко  по-голямо ...

това е само мнение :P

<{POST_SNAPBACK}>

А какъв е смисъла да пише 2 пъти Хонда. Аз не че е важно ама съм повече за варианта само с Логото и Хонда фен клуб. Другото според мен става претрупано. Все пак вие имате последната дума :P аз пак ще си поръчам една! :P

<{POST_SNAPBACK}>

ами логото на фен клува може да стане по-малко и да се намести ниско в дясно :P

<{POST_SNAPBACK}>

А не е ли по-добре да се сложи "Хонда фенклуб" най-отгоре, под него голямото Х и под него мотото(което явно не ви допада, ако искате и голямото Х да махнем за да не се претрупва). А май трябва да има само 2 цвята - бяло и червено и тогава всичко ще изглежда по-различно.

<{POST_SNAPBACK}>

;)

Кърпата ще бъде тъкана. Цветовете ще са 3: бяло, червено и бродирано черно - вчера го измислихме при Ма4о. След като фен клуб ще е бродирано (то може и сиво, но е по-бледо от черното, нали;) ) може да се намести леко върху хонда, както е оригиналната позиция (доколкото зная). Само дето забравих да попитам хората дали да не сложим и www.hondabg.com... ;)

пропорциите и размерите ще ги пипна в крайния вариант (едва смогнах и това да направя вчера) - Н-то и хонда и дъ пауър.. ще са с еднаква широчина.

Решихме логото на клуба да НЕ е по-малко, защото точно това е индивидуалността на кърпата (иначе и Бултрако може да имат Н-кърпи ;)

Мисля, че Н + дъ пауър са два реда, колкото са и хонда+фен клуб - по-добре е, отколкото без дъ пауър.. по-симетрично ми стои

 

Чакам Патрик да се освободи към обяд и да пусне тема с малко инфо и за поръчки (тъй като от мен е само техническото слагане на дизайна в подходящ формат).

Иначе колкото хора, толкова и предложения и мнения, че дори и повече, то е ясно. Но докато не постнете картинка като идея (дори и на пейнт, а не само думидумидуми или картинка с уговорки този елемент да не се брои), както и копие от дипломата си за дизайнер - предлагам да остане варианта от снощи вечерта.

 

Нека някой от ПО-СТАРИТЕ да каже за уеб-адреса на клуба.

Моля също ПО-СТАРИТЕ да дадат благословията си под формата на векторни файлове за хонда, Н-то, дъ пауър и фен клуб (в двата цветови варианта) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

-=airman=- Влизаш в google, натискаш на изображения и пишеш "honda logo". Избираш лого, което ти харесва и с повече пиксели и ми пращаш линк за да ти го векторизирам. Колкото по-голяма разделителна способност толкова по-добър резултат. Ако стане зле ще го пооправя. Между другото за това не са необходими кой знае какви умения, така че си мисля, че доста хора могат да се пробват.

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Само да питам - последно цената 15+1=16лв ли е или 13+1+0,5=14.5лв? Защото в двете теми (с обсъждането и с поръчването) това са посочените цени. Втората цена е по-новата, но за всеки случай да се доуточним.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

има ли значение ? :unsure: ...по-добре да се разберем нещо за събирането на парите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

избрахме по тънките кърпи като по оптимален вариянттоест 13,50 кърпата с бродирано fan clubи за тези които си искат ника още 1 лв.за плащането писах и в другата тема ама айде и туксофиянци - среща някаде например при мачо в срядаза всички останали ще дам IBAN на сметката ми или адрес за пощенски запис утре (понеделник) по някое време после за разпространението на кърпите до всеки мислете вариянти за тези които не са от софия . куриер винаги е опция ама ако се сетите нещо по удобно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PZtuning
Отговорено (Редактирано)

колеги,пишете ми 2бр. и на мен.(каквито и да са-на любимата марка ще са все пак...).а моето скромно мнение е че трябва да са големи,така и така почти всички искат по две-направете половината червени с бял надпис,а другата половина-обратното.така всички ще са доволни.аз сащо ше си взема и от двата вида 1000%.а дали са 8.50,13 или 15лв-все тая,с 2-3 лева човека няма да забогатее,а ги заслужава за това че си губи времето за да ни направи кефа.давай пич,аз съм ЗА. :D П.С. аз лично искам и ника си и на двете кърпи :D

Редактирано от PZtuning

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

колеги,пишете ми 2бр. и на мен.(каквито и да са-на любимата марка ще са все пак...).а моето скромно мнение е че трябва да са големи,така и така почти всички искат по две-направете половината червени с бял надпис,а другата половина-обратното.така всички ще са доволни.аз сащо ше си взема и от двата вида 1000%.а дали са 8.50,13 или 15лв-все тая,с 2-3 лева човека няма да забогатее,а ги заслужава за това че си губи времето за да ни направи кефа.давай пич,аз съм ЗА. :D  П.С.  аз лично искам и ника си и на двете кърпи :D

<{POST_SNAPBACK}>

видях че си се записал и в другата тема за поръчката - вече си вкаран в регистъра ;)

не поръчваме на половина бели червени защото очевидно повечето желания са за червени а и от завода ни заявиха минимална бройка 100 броя на модел

може би (може би ) ще направят компромис да кажем на общо 150 -160 ама не е сигурно но и така да е ние нямаме 100 общо та за това прехвърляме белите в червени, разбира се на който не му е проблем, за да направим поръчката все пак, иначе ако стигнем вариянт и бели и червени ще си се правят по желания както са дадени в другата тема за поръчката

от утре почваме събирането на парите ще дам данни сутринта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest churchil

Аз искам да помоля някой, който е близо или до студентски град или до ВИАС /от понеделник до петък бачкам на Крум Попов близо до Мараята/ да ми драсне едно лично ако има възможност да му дам парите на него, защото няма как да дойда на някоя среща пък съм в софия. Ама в краен случай ще пращам парите и аз по банков път:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...