Jump to content
Guest greenwather

хавлий хонда

Recommended Posts

Guest greenwather

на скоро ходих в една рекламна къща и се заговорихме и жената там ми каза че от форума на бмв са си поръчали хавлий с логото на бмв имате ли желание и ние да си направим такива тамън за лятото? :spoko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

разбери ква е офертата и да действаме аз сам ЗА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

казваи за какви кинти става въпрос и да деистваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

до 2 дни ще кажа цена . просто искам да видя има ли интерес :)а и какъв цвят дайте предложения.

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

Нещо бяло с червено в стил TypeR :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

бяло и червено е добра идея ДА черно и червено също става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

бяло и червено е добра идея ДА черно и червено също става  :)

<{POST_SNAPBACK}>

и според мен бяло и червено ще е яко аз лично много харесвам белия цвят .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

И аз харесвам бялото и лятото особено :) Та давайте да се сдобиваме с хубави кърпички за плажа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest burner

И аз съм За! само дайте конкретна оферта за цена и shipping

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

И аз съм за , бялото е ОК...но колеги съгласете се 4е се цапа много ....може и 4ервени с бял надпис ......дори и на седалката може да се сложи а ако е бяла ...ще стане ...оле оле :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

И аз съм за , бялото е ОК...но колеги съгласете се 4е се цапа много ....може и 4ервени с бял надпис  ......дори и на седалката може да се сложи а ако е бяла ...ще стане ...оле оле  :)  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Много съм съгласен с DJ-я. Ярко червена с голямо лого! :):D А с шапките какво стана .... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

на скоро ходих в една рекламна къща и се заговорихме и жената там ми каза че от форума на бмв са си поръчали хавлий с логото на бмв имате ли желание и ние да си направим такива тамън за лятото? :)

<{POST_SNAPBACK}>

Колега,питай ги и за други атрибути,като шапки,тениски,якета и т.н.Ама сериозно задвижи нещата ,че още чакам шапкииииии!!!Като поръчаме всичко при един производител ,ще ни е по-евтино... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

Червено да бъде основен цвят - хем се вижда отдалеч и привлича вниманието (спортен цвят, не мислите ли), хем не се цапа като бялото... бяло (и черно) предлагам да бъдат в по-мали количества - допълнителни... не съм наясно с бранд айдентити-то на хонда, така че не мога да взема отношение по графичния дизайн :)Шапки и тениски също трябват за лятото, така че...ПП: Хм, един приятел ми наду главата да му намеря шапка на BOEING, но вече не съм в тези среди, та май-май ще му поръчам там една бродерийка :)ПП2: Един приятел работи в МАУС (сравнително известна агенция) и каза, че те не бродират и не правят щампи на хавлии (а само надписи от термо фолио в/у тениски), но все пак може да ме свърже (което ще се отрази и в цената надолу според него) с негови колеги, които го правят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Идеиката си я бива:) Според мен червена хавлия със бял надпис HONDA по цялата дължина ще стои много добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sobi3sk1

до 2 дни ще кажа цена . просто искам да видя има ли интерес :)

а и какъв цвят дайте предложения.

<{POST_SNAPBACK}>

 

Добре де не става ли като дадем заявка примерно 20хавлий примерно там всеки да си каже дали я иска бяла с червено лого или черна с червено????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Аз на нещо такова бих полегнал с удоволствие...

 

Публикувано изображение

 

Давайте идей... аз мога да се постарая малко повече за следващата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

до 2 дни ще кажа цена . просто искам да видя има ли интерес :)

а и какъв цвят дайте предложения.

<{POST_SNAPBACK}>

Добре де не става ли като дадем заявка примерно 20хавлий примерно там всеки да си каже дали я иска бяла с червено лого или черна с червено????

<{POST_SNAPBACK}>

Може и черно с бяло или черно с червено или червено с черно

Нещо от сорта на Червено с голям бял надпис Хонда и под него с черно The Power Of Dreams

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen
Отговорено (Редактирано)

до 2 дни ще кажа цена . просто искам да видя има ли интерес :)

а и какъв цвят дайте предложения.

<{POST_SNAPBACK}>

Добре де не става ли като дадем заявка примерно 20хавлий примерно там всеки да си каже дали я иска бяла с червено лого или черна с червено????

<{POST_SNAPBACK}>

Може и черно с бяло или черно с червено или червено с черно

Нещо от сорта на Червено с голям бял надпис Хонда и под него с черно The Power Of Dreams

<{POST_SNAPBACK}>

ПС: Ето какво сътворих набързо с Пайнта да добиете представа за идеята ми

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Имам познат дизайнер , също познавам шефа на фирмата правила фанелките за турнетата на Слави ...

Само желание трябва

Редактирано от ASUSfen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

до 2 дни ще кажа цена . просто искам да видя има ли интерес :)

а и какъв цвят дайте предложения.

<{POST_SNAPBACK}>

Добре де не става ли като дадем заявка примерно 20хавлий примерно там всеки да си каже дали я иска бяла с червено лого или черна с червено????

<{POST_SNAPBACK}>

Може и черно с бяло или черно с червено или червено с черно

Нещо от сорта на Червено с голям бял надпис Хонда и под него с черно The Power Of Dreams

<{POST_SNAPBACK}>

ПС: Ето какво сътворих набързо с Пайнта да добиете представа за идеята ми

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Имам познат дизайнер , също познавам шефа на фирмата правила фанелките за турнетата на Слави ...

Само желание трябва

<{POST_SNAPBACK}>

Сори за дългите цитати...

Значи - да, желание: трябва някой да се заеме с това (нямам против да бъда дори аз, или заедно с Грийуотъра...) след цените и размерите ни трябват бройки (което ще повлияе на цените пак), парички ще трябва да се съберат като капаро...

Дизайн: Най-много ме кефи червена с бял надпис по диагонал, като може и "ХОНДА фен клуб" да е в някой от празните ъгли... Е, може да има няколко цветови варианта, както АСУС-а е предложил... Мога и дизайн да направя, вкл. в професионални формати за фирмата-изпълнител, не в JPG, напр...

Грийнуотър, наистина, попитай и за шапки и тениски, моля! Асуса също може да понюха...

Мисля, че доста хора ще се навият и из цяла България ще има такива хавлии - представяте ли си лежиш си ти на плажа с мацката и идват 1-2ма пича фенове и те запрегръщат - видели ти хавлията на ХОНДА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen
Отговорено (Редактирано)

Що така тъпо е направен тоя форум да немога да си едитвам поустовете :)

Иначе то няма какво да го мислим слагаме си логото

Публикувано изображение

 

My Webpage

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

или на фен клуба

Публикувано изображение

Редактирано от ASUSfen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackw

Готина е идеята :D Червено лого на бяло мисля ще стои най добре. Ще си взема една

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

Готина е идеята :D Червено лого на бяло мисля ще стои най добре. Ще си взема една

<{POST_SNAPBACK}>

Да , ама за 20-30 броя никой няма да се навие да ги прави, мисля поне 100 трябва да се поръчат за да си говорим сериозно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

значи хавлийте са уредени ще бъдат бели 150/75 след това ще им сложим надпис .червен HONDA и от долу под него the power of dreams.aз казах ХАУ. :DТова което ми е предложил asusfen обаче по цялата дължина .ако имате все пак и някакво друго решение казвайте.или по скоро го стилизирайте и го качете тук за да го обсъдим.

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata

супер и с тъкмо си мислих как да вкарам хондата в банята дали да я разширявам или някак си да я вкарам колицата,ма с хавлията си е оферта под душа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackw

Ще е хубаво и логото на Хонда да го има :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

Аз си мисля логото на фенкуба да се сложи е най-добреЗащото ще е уникално ,а надписи Хонда сигурно вече някой се е сетил да сложи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

може да е с логото на фен клуба няма проблем :Dнавремето 1978 година имах и пепелник на HONDA баща ми го беше донесъл от Япония ама аз го шчупих преди няколко години .мамка му :D

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Що така тъпо е направен тоя форум да немога да си едитвам поустовете :)

Иначе то няма какво да го мислим слагаме си логото

Публикувано изображение

 

My Webpage

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

или на фен клуба

Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

:D Мен опрееделено ме грабна първото предложение само да е по дължина направо чудо и под него логото на фенклуба :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

направих едно проучване за кърпите:в БГ има два завода които могат да ги произведат.става въпрос за кърпи които надписа е направен от различен конец или там квото се казва а не такива на които е направена щампатези със щампите са кофти щото тя се изтъркваговорил съм със техническия директор на по-големия и според мен по добрия завод. за плажна кърпа стандарта май е 1м х 1.5м , може и 0.7м х 1,4м но първото било по харесвано от хората щото е доста голямо и е идеално за плаж. друг важен параметър е дебелината: посъветва ме 500 гр. на квадратен метър или минимум 480 гр. за този тип кърпи за да е наистина хубава кърпата. тези параметри са важни за ценообразуването (също и бройката но там ще се разберем някак си да не е от значение много) та сметката за кърпа 1.5 х 1 м 500 грамова излиза малко под 13 лв. няма да има проблеми и това половината примерно да са червени с бял надпис а другата половина обратното трябва само да им се подготви това което искаме във корел дролски формат или във tif даже тиф им било по добре ПС. цената е ориентировъчна и ще се уточни като дадем точно какво искаме но няма да се се промени съществено. когато правите сравнение по други фирми, а аз съм сигурен че някой ще провери е много важно да се сравнява със същите параметри - да не е някой да предложи кърпа 400 гр. и да каже виж излиза със 2 лв. по ефтино. то наистина излиза по ефтино за това да решим какви точно искаме да са. Аз лично смятам че и повече от 500 гр. може да си поръчаме дебелина щото стават още по добри, може да закръглим на 15 лв. и да кажем за тези пари максималното за кърпата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

patrik го нямаше сума ти време, но даде най-точното предложение!с различни конци става истинско, другото не си заслужава.за това предложение направо вземам 2, жената няма на пясъка да лежи и тя :)между другото кой е Хавлий? :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sofix

и аз искам 2 че почна сезона и требе да се ходи на моренце.и ако ще са 2 вида (червена с бял надпис и обратното ) искам по 1 от двете :) айде със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

patrik го нямаше сума ти време, но даде най-точното предложение!

с различни конци става истинско, другото не си заслужава.

<{POST_SNAPBACK}>

:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

абе тук съм ама много ангажименти и само чета не пиша че то и без това прекалено много безмислени постове имасега се сещам че за срока нищо не съм питал за изпълнение ама за техните мащаби това сигурно им е половин ден работа след като пуснат машинатада съберем бройката и точно вида на кърпата и ще уточня и товакато има повече инфо ще пуснем и анкета ако се наложи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Звучи добре много добре! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

За щампа никой не си е и помислял , поне така се надявамИ аз можеше да питам , но чаках първо да се разберем за размери и надпис, но като гледам няма смисъл да се занимавам , защото това което Патрик е намерил ми се струва точно това от което имаме нужда - качество и прилична (поне за мен) ценаДайте наистина да излезнем с единно или 2 решения за модели !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

Интересува ме от кой завод ще ги взимаш?Сливен или Панагюрище?щом ти се занимава аз се отказвам ок.но цена на 100бр. с грамаж 500 и размер 100на 150 см. цената е 8,50лв. да бъдем точни.това са цени на завода в сливен.малкия размер е 5.50лв.

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

... та сметката за кърпа 1.5 х 1 м 500 грамова излиза малко под 13 лв.

<{POST_SNAPBACK}>

Май някой се опитва да направи далавера ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

... та сметката за кърпа 1.5 х 1 м 500 грамова излиза малко под 13 лв.

<{POST_SNAPBACK}>

Май някой се опитва да направи далавера ...

<{POST_SNAPBACK}>

тука не става въпрос за далавера, в крайна сметка този от нас който се заеме да го прави има право да спечели защото си губи времето и се заангажирва с това. а както знаем времето е пари:D

тук ще се каже цена и на който му отърва ще си поръча а на който не - няма да си поръча и готово. вече видях един проект който доста ми се понрави преди малко на срещата при Мачо .

ако на колегата Patrik му се занимава с това нека да го направи ако не нека си ме остави да завърша започнатото от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...