Jump to content
Guest THUNDER

Гонките в Добрич...

Recommended Posts

Guest THUNDER

Здравейте съклубари :P

 

Днес се проведоха първите легални гонки в Добрич. Отсечката беше 400 метра, като колите бяха разделени в следните класове: соц. возила (бяха само ЛАДА), до 1300см3, до 1600см3, до 1800см3, до 2000см3 и над 2000см3 + турбо двигатели.

 

В клас до 1600 кубика Хонда беше безапелационен победител - всъщност от 5 участинка, 4 бяха Хонда. Първи стана нашият съклубар IVOHONDA, втори Златко със синия Сивик VTEC (на който постнах снимки преди време) и трети Наско от Добрич със CRX ZC 1-ва генерация.

 

Сиреч VTEC ruled the game ;);)

 

Ето и снимка от награждаването в този клас:

 

Публикувано изображение

 

 

 

Перфектно поддържаната машина на IVOHONDA:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

 

Колата на Наско, която спечели и специалната награда за "Най-атрактивен автомобил":

 

Публикувано изображение

 

 

 

А това според мен е CRX-a с НАЙ-ДОБРИЯТ ОПТИЧЕН ТУНИНГ в България :(:(;) (за момента надявам се ;) ):

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Пича е от Разград, а колата е ЕЕ8, т.е. VTEC ;) . Не съм снимал интериора, тъй като беше "оглозган или по-точно необорудван за момента. Смених няколко думи с момчето и се оказа, че колата наистина НЕ Е довършена ;) Та интересно как ще изглежда в довършения си вид :P Апропо - в началото на 2003-та ТОЧНО ТАЗИ кола ми беше легнала на сърцето и аха да я купя, нооо уж имаше проблем с регистрацията и се отказах :lol::( Ала сами виждате новия собственик какво е направил с нея горката ;):lol:

ЕВАЛА му от мен !!

 

От мен толкова - нека Емко или d15b2 да постнат снимки, защото лично присъстваха ;)

 

Следващите легални гонки в Добрич са насрочени за 4-ти юли - очаквайте нови победи за Хонда :lol::unsure:

 

P.S. Успех на BAR-Honda в утрешния старт !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ех кога ли ще има такива състезания и из наще краища :unsure: Страшно е било,я дайте линкче с филмчета ако имате :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

CRXa е направо извън земен ,а който не го харесва .....здраве му кажи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Тряваше и аз да дойда... :unsure: Ама не знаех че състезаниицето ще е толко добре организирано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

CRX-а е супер. Колко струва такъв тунинг в България? Аз досега не съм виждал места, където да се продават такива брони. Пък и да има едва ли е евтино :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Организацията според мен беше много добра, нямаше почти никакви проблеми. освен с публиката, но нищо сериозно, съжелявам че нямах с какво да снимам, но emko засне почти всички стартове на видео, така че се надявам скоро да можем всички да ги видим. Интересно ми е след колко време ще бъдете следващият старт, но със сигурност ще съм пак там :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Организацията според мен беше много добра, нямаше почти никакви проблеми. освен с публиката, но нищо сериозно, съжелявам че нямах с какво да снимам, но emko засне почти всички стартове на видео, така че се надявам скоро да можем всички да ги видим. Интересно ми е след колко време ще бъдете следващият старт, но със сигурност ще съм пак там :unsure:

А Хондите да не се срамуват да се пробват и в 1800, и в 2000 - клас :-)))В драг-шампионата на Владивосток в клас до 2000 редовно бие един руснак с олекотена Сивик Фурио !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

Владивосток? :unsure: някакъв линк?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Владивосток? :unsure: някакъв линк?

GT CLUB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest popa_s_laptopa

Викторе, виждаш ли колегата IVOHONDA? :lol: Време ти е да я почваш и твойта :lol::lol: Или викаш, по-добре аз да си трая, а? Егати CRX-а :unsure::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

CRX-a е наистина страхотен. Само може да ме е яд, че не го видях (Вили направо ти завиждам :angry: )вече може да прегледате клипчетата, които съм снимал :http://info.datacom.bg/qni/dobri4_290504/clipsКЛИПОВЕТЕ СА ДОСТА ГОЛЕМИ !!!1мин е около 10МБ.някой ако има бърз нет и програмка да ги компресира, може да се позанимава, защото нямам програмка, с която да ги намачкам клипчетата, а и нет още си нямам вкъщи.П.С.: motor_s_kosh трябва да го види всеки :blink::( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

CRX-a е наистина страхотен. Само може да ме е яд, че не го видях (Вили направо ти завиждам :angry: )вече може да прегледате клипчетата, които съм снимал :http://info.datacom.bg/qni/dobri4_290504/clipsКЛИПОВЕТЕ СА ДОСТА ГОЛЕМИ :blink:1мин е около 10МБ.някой ако има бърз нет и програмка да ги компресира, може да се позанимава, защото нямам програмка, с която да ги намачкам клипчетата, а и нет още си нямам вкъщи.П.С.: motor_s_kosh трябва да го види всеки :( :( :D

Програмката се казва VirtualDUB - изтегли си я, не стига че е безплатна ами е и малка ;-))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Ще си изям гъзъ от яд! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Много добри гонки са станали ЕВАЛА както и на ОПЕРАТОРА и БРАВО на :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

ухаааааа голяма работа е станало :):) искам само да разбера ако е възможно де CRX-а с картинката колко коня е мноо е бърз на старта и доколкото знам 1-а ген. ЦРХ по каталожни данни е по добър от 2-а ген.???????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

ухаааааа голяма работа е станало :blink::lol: искам само да разбера ако е възможно де CRX-а с картинката колко коня е мноо е бърз на старта и доколкото знам 1-а ген. ЦРХ по каталожни данни е по добър от 2-а ген.???????

По-лек е, това му е единственото преимущество. И (съм чувал) че окачването му е по-здраво. Но пък няма VTEC, единствено ZC -- сравнен със 2ро поколение D16A9 e 0.3 sec. по-бърз до 100км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

искам само да разбера ако е възможно де CRX-а с картинката колко коня е мноо е бърз на старта

Амии M_TYPE - Наско, собственика на колата, ДОСТА се рови из кошовото пространство :) Та и той не може да каже колко аджеба хончета (не кончета :D ) има под капака... За старта - пича има мнооого стартове по гонки, та е хвърлил и доста чифтове гуми :) Аре лека ви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

тоя cRx не е правен за хора направо :))страшен е :)) !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...