Jump to content

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Скъса ми се жилото за отваряне на предния капак, колата е сивик 5 генерация хечбек. Копчето за отваряне като го дръпнах, и така остана, не иска да се върне само. Капака в момента седи отворен постоянно, защото не може да се затвори(а дори и да го затворя, ще си остане затворен). Трябва ли да купувам ново жило и да го прекарвам наново? Ако знаете нещо по въпроса как може да се оправи моля пишете.

Редактирано от IM_NesTea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен щом капака не може да се затвори, ти е заяло жилото в отворено положение. Пробвай да го дръпнеш обратно от страната на капака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи дръпнах го откъм капака и се затвори, но след като го дръпна от копчето, пак си заяжда на отворено положение(поне сега си затварям капака).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моито жило си е така от ръчката като го рдъпна се отваря но като искам да затворя капака трябва да го връщам ръчно иначе неможе да се затвори капака ,аз го бутам там кадето е щипката за предния капак бутам го с пръст и готово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е да, но така не е много удобно. Все пак ще пробвам да го намажа с масло(че нямам грес) малко току виж се оправило :)

Редактирано от IM_NesTea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...