Jump to content
Guest Stef

Forza FIA(T), Forza Ferrari

Recommended Posts

Guest Stef

Има вероятност и ХОНДА и ТОЙОТА да излязат от Ф1 заради поредното малоумно решение на ФИА подкрепено с три ръце от Ферари :lol::D:P (не че сме очаквали друго) за замразяване на двигателите...има вероятност дори по-голяма група производители да излезе от Ф1...ето статията за англоговорящите или англочетящите по-скоро :Phttp://www.grandprix.com/ns/ns16928.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Ти си толкова капризен тип, че почва да ми писва от постоянните ти мрънкания :D:lol: Стефчо, къде видя Ферари тук? Какво им е виновна ФИА на Хонда и Тойота, че вече изкараха по една петилетка, изхарчиха тонове пари и не можаха да направят свестни коли? Рено що не мрънкат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ikurtev

съгласен съм с Дидко, особено за Тойота. те имат най големия бюджет и пак нищо не могат да направят. по отнощение на Хонда според мен нещо малко им липсва. ако все пак решат да продължат, в което аз вярвам, мисля че имат потенциал за победи, а за що не и титли. но без Барикело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Ти си толкова капризен тип, че почва да ми писва от постоянните ти мрънкания  :P  :lol:

Стефчо, къде видя Ферари тук? Какво им е виновна ФИА на Хонда и Тойота, че вече изкараха по една петилетка, изхарчиха тонове пари и не можаха да направят свестни коли? Рено що не мрънкат?

<{POST_SNAPBACK}>

Е това си е жив офтопик твойто :P

ама да не превръщаме темата в чат - тя нашата е ясна :P

Просто замразяването на двигатели (освен до запазване на статуквото и намаляване на разходите, които няма да се намалят, а просто може би ще бъдат насочени към къде, къде по-безполезната и неприложима сфера на аеродинамично развитие) е съвсем нормално да не бъде подкрепено от всички, които искат да минимализират възможностите за промяна във формула 1...който направил добър двигател направил - аре са карайте да ви видим - е извинявай :D

нали точно техническия прогрес е в основата на моторните спортове...направо да им дадат по един конски впряг ...кво се занимават с бутала клапани и чарколяци аамаха ще ми мислят някви дръпнати тука нови технлогии витеци митеци и тям подобни :P:P;););) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Yama

...е съвсем нормално да не бъде подкрепено от всички, които искат да минимализират възможностите за промяна във формула 1...който направил добър двигател направил - аре са карайте да ви видим - е извинявай :cry:

нали точно техническия прогрес е в основата на моторните спортове...направо да им дадат по един конски впряг ...кво се занимават с бутала клапани и чарколяци аамаха ще ми мислят някви дръпнати тука нови технлогии витеци митеци и тям подобни :/:/:no::ermm::boo::no:

<{POST_SNAPBACK}>

 

:shutup:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside
Отговорено (Редактирано)

нали точно техническия прогрес е в основата на моторните спортове...направо да им дадат по един конски впряг ...кво се занимават с бутала  клапани и чарколяци аамаха ще ми мислят някви дръпнати тука нови технлогии витеци митеци и тям подобни  :D  :D  :D  :D  :);)

<{POST_SNAPBACK}>

:)

<{POST_SNAPBACK}>

;) Точно така ;) И нашия кон ще се казва ХОНДЬО :D Редактирано от VTEC Inside

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Макс Мозли предлага вместо да се инвестират излишни пари за увеличаване на обороти, да се развиват болидите така, че да има ефект върху серийните автомобили. Главното предложение е да се пести енергия при натискане на спирачките. Това е много добро предложение, но ФИА ще държи под контрол тези разработки, а в момента само Хонда и Тойота произвеждат серийно хибридни автомобили. Така, че е напълно разбираемо да не искат да си преотсъпят разработките на останалите производители.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...