Jump to content
shadow_rr

Смяна на двигател

Recommended Posts

Здравейте,ако може някой да даде малко информация ще бъда благодарен.Карам сивик 5 ген. седан Д16з7,вече 4 години естествено без проблеми:) ,но както се казва "дивото зовее".Време е за малко Ъп.Ще взимам хечбека и ще му слагам моя двигател,знам че на мястото на 1,5 моя влиза идеално,обаче съм намерил две хондета по 1,3 и до колкото виждам и там нямя да има проблем.Въпроса ми е следния-става ли моя двигател на 1,3 и има ли някой който е играл това хоро,за да го питам още няколко неща без да занимавам всички?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

влиза перфектно на мястото на 1.3 но филма ще е по-голям освен всичко стандартно ще се наложи да сменяш и резервоар и бензинови пътища понеже на 1.3 са различни... По-добре да е 1.5 поне ще си спестиш доста нерви разликата в цените 1.3 1.5 не е фрапираща за да спестиш от това

Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неке не забравяме и замяната на ел. инсталацията на 1.3, а на 1.5 само се преправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неке не забравяме и замяната на ел. инсталацията на 1.3, а на 1.5 само се преправя.

Хареса ми тва за марката е не за форума:D ,щото аз съм привържаник от 6 годишен пък чак днес се регистрирах във форума,даже и по сбирки не ходя.Мерси за инфо-то. аз така или иначе ще почвам от голо купе, но както каза разликата в цената не е голяма.мисля да ползвам и окачването отзад понеже е с дискове,ако знаеш нещо моля казвай попивам!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...