Jump to content
mike

След процедурата 75-90 hp на англичанки и японки

Recommended Posts

Аз искам да попитам нещо.Тази процедура само за Д14А3 ли важи или става и за D14Y7 - пак 1,4 75 коня. Имам един приятел със сивик англичанка седан с такъв двигател и ми е интересно и при него ще може ли да се направи тази манипулация?Мерси предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не съм сложил все още новата гарнитура, чакам да ми я доставят, но и аз имам въпрос...  Днес пробрах да махна за няколко секунди въздушния филтър - да взима повече въздух (нали такава ще е и ролята на "новата" ни гарнитура). Колата почна да се дави, и паднаха оборотите ... дали е защото имам газово  (колата беше на газ). Но ако сложа новата гарнитура, предполагам ефекта ще е същия ако не се лъже - поне на теория е така. Така че какво трябва да направя, след като я сложа - да отида да ми настроят отново газовото и ламбда-та да зима по малко въздух или ?!? Дайте съвет, че се чудя какво да правя ... 

Редактирано от NightFox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам дали от газовото се дави,но бях гледал тест на фиат уно мисля,че беше.Със,без филтър и спортен филтър от китайските.Разликата беше 1 к.с И ТО най-добрия случай беше с оригиналния си филтър.С спортния мощноста се намали(пак казвам,че беше китайски),без филтър също не беше по добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам дали от газовото се дави,но бях гледал тест на фиат уно мисля,че беше.Със,без филтър и спортен филтър от китайските.Разликата беше 1 к.с И ТО най-добрия случай беше с оригиналния си филтър.С спортния мощноста се намали(пак казвам,че беше китайски),без филтър също не беше по добре.

странно ако наистина е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз минах през тази смяна , по скоро я разпилих мойта гарнитура ! Ефект има колата определено живна особенно на високи обороти както и звука в вискоки е малко по силен ! Надявам се и разхода да е същия ! Но от време на време като е на празен ход оборитите падат за малко някаде до към 500 и след кратко колебание пак се вдигат !? Това нормално ли е спорд вас , и защо се получава ? ( предти това го нямаше )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...