Jump to content
Flexxx

проблем с Хондата

Recommended Posts

Колеги моля за помощ! ето на какво се натъкнах - нивото на маслото ми е покачено! маслото се е разредило като дигна щеката почва да капе ! вода не ми се губи........и щеката мирише на бензин. явно вкарва бензин в маслото.??? някои да знае вазможните причини от каде може да вкарва . ( какъв е ремонта и колко струва)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако капе като вдигнеш щеката значи маслото е за смяна. По компетентните да изкажат мнение по другите въпроси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че е издухал гарнитурата на главата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е за смяна! не сам минал километри още -сменям си го стрикно маслото ....и не е гарнитура на главата защото маслото щеше да има боклуци по него от сорта на (боза и налепи) ...а то си е чисто..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М има няква обърка тука.Бензин в маслото е трудна работа.Освен през сегментите....да няма изгаряне в някой цилиндър...незнам.По вероятно е гарнитура ама..Пуши ли отзад колата и свещите какви са нацвят електродите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М има няква обърка тука.Бензин в маслото е трудна работа.Освен през сегментите....да няма изгаряне в някой цилиндър...незнам.По вероятно е гарнитура ама..Пуши ли отзад колата и свещите какви са нацвят електродите?

ако е гарнитура маслото щеше да е мрасно а то не е , свещите са нови Ngk japan. прикадява черно и фарля кондез..(защо да е трудна работа? аз мисля че в дюзите е причината )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам си отговаряш, браво!Има теми, чети!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...