Jump to content
Player101

D13b2 сваляне на комутатор

Recommended Posts

Към хората разглобявали делкото на D13-ка(пък и не само):Как да сваля комутатора при положение, че част от него минава през оста на делкото? Какво трябва да сваля още?Разкачам го от болтове и кабели и дотам... немога да го измъкна от оста защото на нея пък има втулка с четири зъбчета която ми пречи. Някой жокер нещо?Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В делкото на д13б2 няма комутатор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има няква "х*******а" с 4 извода за кабели ако се сещаш, май тя ми прави мизериите :)

 

Ей това е чудесийката, само че моята има уше в горния край и през него минава оста.

Публикувано изображение

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ако ми остане време след работа ще разглобя едно такова делко имам въргалящо се в гаража и ще се опитам да ти дам съпровод как се сваля туй нещо. Разглабял съм такова и преди, ма беше преди една година - не е като да си разглабям и сглабям делка всеки ден. :DEDIT : Абе баце, ся кат загледах тая картинка - тва със стрелката посоченото си е баш комутатор, а на снимката делкото не е от д13, къв е тоя датчик ВМТ и положение на вала, тва според мен е рисунка на делко за D15B2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз имам в гаража от д13б2.Днес ако не забравя ще го погледна

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Калмар, баце, вчерашната снимка беше просто за нагледност кое ми е нужно да сваля и понеже ме вкара в размисъл, като каза че няма комутатор :D:) .

Ето как точно изглежда моето. И номер 11 ми пречи, но като гледам е с шпонка. :)

Публикувано изображение

донесоха ми вчера от Д15-ка, но то няма нищо общо като външен вид:

Публикувано изображение

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да го сваля, натиснах го с отвертка отзад и излезе. Смених си комутатора и сега пали и работи. Стария е окъсявал когато загрее и докато не изстине нямa палене. Ако на някой внезапно му изгасне колата и после не иска да запали - ето възможна причина.Благодаря на всички имащи желание да помогнат. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...