Jump to content
Tokyo

Край на Ксенона?

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

2. има много фарове с леща и халогенна крушка, нещо немога да те разбера?3. като нямаш такава система и като не искаш да си купуваш по нов автомобил, си караш старата кола със обикновенните фабрични фарове без да пречиш на насрещното движение! ъндърстент?4. мръсния фар променя насочванто на снопа светлина който при ксенона е по силен и изисква по прецизно насочване и чист фар!

2. Не се сещам за къси светлини с халогенна крушка и лупа. Дай ми джокер. Фаровете за мъгла са друга бира.3. Искам да си купя нова кола със всички системи, но мизерния ни стандарт не ми го позволява. Дай да се дрънкаме из всички дупки защото нямаме адаптивни фарове! Те нали и маркировките поддържат... Понимаешь?4. На теория е така. Искам да видя тест колко е отклонено насочването. Сигурен съм че резултатът ще е смехотворен и неоснователен за такова изискване. Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

2. Не се сещам за къси светлини с халогенна крушка и лупа. Дай ми джокер. Фаровете за мъгла са друга бира.3. Искам да си купя нова кола със всички системи, но мизерния ни стандарт не ми го позволява. Дай да се дрънкаме из всички дупки защото нямаме адаптивни фарове! Те нали и маркировките поддържат... Понимаешь?4. На теория е така. Искам да видя тест колко е отклонено насочването. Сигурен съм че резултатът ще е смехотворен и неоснователен за такова изискване.
2. Сивик 7-ма генерация след фейса ;) Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Viva la halogen :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...