Jump to content
ozonbg

Съвет за багажник

Recommended Posts

Здравейте, ще съм за съвет какъв багажник за сивика 4G да си взема и къде мога да го намеря. Обикалях тия дни всички магазини, където можах да се сетя да се продава такова нещо - Практикер, Баумакс... Имаше багажници само от таванен тип, но не успях да се ориентирам кой е подходящ именно за моята кола. Трябва ми на първо време за пренасяне на велосипеда, като за предпочитане е от тези дето се закачат на задната врата на багажника. Някой ако има друга идея освен с багажник как да пренасям колелото всичко е добре дошло. Свалял съм задните седалки и с доста зор влиза цялото в колата, ама освен че е неудобно да се вкарва така може да се надраска или да се изкриви някоя спица, така че тоя вариант не ми върши много работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз си купих и монтирах багажника при едни момчета в Ст.град /незнам дали е разрешено да поствам име и адрес на фирмата, ако искаш ще ти ги пратя на лични/ които се занимават само с багажници. На Стрийма исках да сложа на задната врата, но се оказа, че има шанс да строша задното стъкло и сложих греди, и съответно багажник на тавана :) сега е малко гадно, че трябва да изляза от гаража и да катеря колелото на тавана .... п.с. Опс ти си от Бургас :) за там незнам ....

Редактирано от tormi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тези дето се продават из Практикер и Баумакс дали има подходящ, някой да си е вземал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за двойния топик, но намерих един модел багажник, който се продава само онлайн и мога да го видя единствено на снимка. Изглежда съвместим. Само се чудя дали куките му ще влязат отгоре и отдолу на вратата. Моля за мнения. Благодаря!

 

Публикувано изображение

 

http://www.peruzzosrl.com/bike-carrier.php?id_tip=2&id=37

http://eshop-gorgona.com/bagajnik-new-cruiser-3-bike-21-624.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

битрябвало да стане така както гледам селия твар е на стьклото ще устиска ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...