Jump to content
FALKON

помощ хондата е век не върви и пуши

Recommended Posts

Здравеите колеги,хондето е ветек 126к.не вурви като хората и пуши ,не харчи масло ,но не сум сигурен харчи бая повече от колкото трябва бензин.Та вапроса ми е от какво могат да са проблемите . Дали да сменям сигменти и прочие,а забравих компресията е 150 кп или 10 атм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли да има нешто обшто с ламбда сонда мотора е d16y2.И каде може в софиа да ми направят качествена диагностика мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди да я видят в Юби-ко или Омбре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли да има нешто обшто с ламбда сонда мотора е d16y2.И каде може в софиа да ми направят качествена диагностика мерси.

Палец делко кабели за свещи свещи духнала гарнитура на смукателя също може щом пуши ако пуши бяло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за мненията ,а каде се намира омбре за да отида направо там .И може ли да не варви от гарнитура на смукателя, заштото маисторите пред блока ако може да се каже че са маистори,като развиха свештите казаха че била богата горивната смес.Има ли нешто обшто с моя проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч = ` Ш = [ Щ = ] Ю = \ Я = q В = w Ж = v Ц = c Й = j Ъ = y У = u Ь = x

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч = ` Ш = [ Щ = ] Ю = \ Я = q В = w Ж = v Ц = c Й = j Ъ = y У = u Ь = x

ламда сонда вероятно щом имаш богата смес и гори много,но може и да не е от едно нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛЕЛЕ, научете се да пишете! Направо ми се плаче, като ви гледам! Слагайте ми уорн ако трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...