Jump to content
Lakomnik

Реглаж на прозорец на врата/и

Recommended Posts

Въпроса ми е има ли някакъв начин да се регулира прозореца да улесни работата на машинката защото ми прави впечатление че както варви добре изведнаж се затормозява и едва върви при дигане при свалянето си го сваля добре.Бях с ръчки и сега сложих ел ако е от значение :) поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моята пък на сваляне затяга когато е мокро стъклото,ами колега смазано е всичко предполагам по механиките? Иначе имаше тема тук в форума бях чел преди време, нещо лайсните правеха ядове доколкото си спомням.

Редактирано от Soichiroo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни водачите (продължението на уплътненията надолу във вратите) които казват на стъклото къде да ходи. Ако някой от тях е крив го изправи. Можеш да ги напръскаш със силиконов спрей за табло, ще улесни работата йм. Като се монтират ел стъкла зора е първите един-два месеца докато всичко си легне на мястото, после няма драми. Ако имаш нужда от помощ, потърси колегата ReSPecT, той ми слага моите стъкла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем - Сивик англичанка и смених гумения водач / лесно се сменя маха се кората и стъклото/ старият водач беше се закъсал и стъклото излизаше и дори спираше. Взех от моргата здрав водач и за сега няма проблем . Има два болта с които може малко да се регулира и трябва да върви гладко вертикално нагоре и надолу без да се отклонява странично. Незнам дали някъде се продават нови гумени водачи. Май проблема го има в по вечето стари сивици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем - Сивик англичанка и смених гумения водач / лесно се сменя маха се кората и стъклото/ старият водач беше се закъсал и стъклото излизаше и дори спираше. Взех от моргата здрав водач и за сега няма проблем . Има два болта с които може малко да се регулира и трябва да върви гладко вертикално нагоре и надолу без да се отклонява странично. Незнам дали някъде се продават нови гумени водачи. Май проблема го има в по вечето стари сивици.

Тези два болта са долните два с които се захваща прозореца за тях ли говориш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , за тях , мисля за единия има отвор и за да свалиш и после да монтираш стъклото го смъкваш до нивото на отвора , може да ги разхлабиш само и излиза .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...