Jump to content

Recommended Posts

Добър ден колеги ..Хондата е 2000г. (първа генерация),някой може ли да каже къде да намерим кабела за връзка с компютъра понеже абс-а неработи и трябва да се изчисти грешка и да се види дали някой датчик е дал фиря..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам доколко е вярно, но поне според тези е:

 

97-02 CR-V at right of center console, near dash

Публикувано изображение

 

Т.е. отдясно на централната конзола, близо до таблото. Не би трябвало да има никакви капачета и др. подобни, закриващи достъпа до буксата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм снимки из гуугъл,и там съм проверявал и няма нищо.От сервиза ми казаха кога намера буксата тогава да се върна,но никаде нея намирам ......Ако някой има идея да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колегата ти е казал къде е, но при дясна дирекция е точно от другата страна на централната конзола.

А от двупиновата такава можеш сам да изчистиш грешките на АБС-а...

 

Публикувано изображение

 

П.П. Обърках годината и мотора, но е еднакво и при твоята.

Редактирано от Sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е с лява дирекция,пробвах това с двупиновата но нищо нестана,дадох ги на късо черния и кафявия давах контакт палих....нищо :/ а лампите на абс и аербега си светат.Ето от тук гледах ЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 пиновата ти е под волана.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза търсеха под волана но ненамериха,а в дясно на пасажерското място намерих двупиновата пак пробвах ,давах на късо черния и кафявия но нищо нестана,има и едно с 3 пина до тази 2-пиновата,нея данея пипам или трябва и тя да се извади ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Преди да пуснете тема, използвате Търсачката! Много вероятно е това, което искате да разберете, да е вече разисквано. 2. Заглавията на темите е крайно желателно да са обяснителни, изчерпателни и в съответния раздел. Теми от вида "Вижте..." (или по-лошото "Vijte") ще бъдат директно модерирани! Примери за лоши заглавия са: "Помогнете ми", "Имам проблем", "HELP: PROBLEM", "ПОМОООЩexcl.gif!!!", "Molqvi kajete .......", "nqkoi znae li..." и т.н. Пример за добри заглавия са: "Търся ключалка за контактен ключ за АХ" 3. При пускане на нова тема опитвайте се да бъдете крайно изчерпателни, за да няма куп въпроси отдолу, отправени от други участници. Това е във Ваша полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...