Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,Според вас кой вариант от долупосочените ксенон системи е най-добър(съотношение цена качество) и защо?My link,My linkMy linkНай-накрая се реших да монтирам ксенон на купето си 6-ген.Естествено ако някой може да ми препоръча нещо по рационално и качествно ще е от полза:)Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с изброените варианти ще си опасен за другите участници на пътя. Има доста по-подходящ вариант. Цъкаш на линка и отиваш на лупи - цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега, с изброените варианти ще си опасен за другите участници на пътя. Има доста по-подходящ вариант. Цъкаш на линка и отиваш на лупи - цък

Съгласен съм колега,в началото мислех да заложа на добре регулирани фарове,но лупите определено са много по-добър вариант.Можеш ли да ми обясниш как се монтират във фара.Как да преценя дали да избера 10см дължина или 12.5см?Какви са отзивите за надеждността на системите от този сайт?БЛагодаря отново! Редактирано от Version84

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето в тази тема се дискутираше за тези лупи. Можеш да питаш колегата EmZvr, той е с такива от същия магазин. Най-добре питай човека, който ги продава. Със сигурност е продавал за същия като твоя Сивик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като гледам HID-овете към които си се насочил те са почти на цената на лупите така, че няма какво много да му мислиш ;)За да се монтират лупите се разлепя фара, слагат се вътре лупите и се залепва отново със силикон. На теб фара не ти е набразден така, че няма да има проблеми. От сайта гледай да вземеш тези - http://www.bktuning.net/Photos/Xenon/projG3lens.jpg тоест тези дето са 12,5см.Варианта дето е за 220лв не стават, много слабо светят. Единственото им предимство е, че са по-малки и стават за всякакви фарове. За това е добре да питаш G3 ще се хванат ли във фара ти, но мисля, че няма да има проблем.Ако не можеш да се справиш с монтажа говори с момчетата от бктунинг предлагат монтаж за 60лв. Аз лупите ги имам от почти година и до сега никакви проблеми не съм имал, нито пък някои ми е присветкал. За парите си са перфектни.

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен да даде още някой лев и направо да си купи фарове с лупи.Аз имам същатата колица и мисля така да направя, но за момента нямам финансовата възможност да заделям пари за фарове :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От the retrofit source около 232лв с доставката излизат Projector-ите Morimoto Mini D2S и shroud-ове за тях. Плюс някое евтино ксеноново комплектче за около 100лв и крайна цена към 350лв. Точно такава е цената и на фарове с лупи, но комбинацията ще е в пъти по-добра.Всичко зависи от парите и винаги ще може още по-добре.

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за изчерпателната информация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...