Jump to content
danchovek

Нуждая се от помощ

Recommended Posts

Здравейте,имам civic 1,4 iS, 97ма, с d14a4 мотор, японка. Взех си стабилизираща щанга за отпред, но не погледнах преди това дали може да се сложи. Оказа се, че на носачите нямам дупки или ушета. Как бих могъл да я сложа? Т.е. да си правя ушета ли? Или да дупча носача? Да търся стокови, направени? Ако взема от VTI долните носачи, дали ще станат на моето стоково окачване?Със сигурност въпроса вече е дискотиран, но прегледах няколко теми и не намерих отговори на въпросите си...Ще съм благодарен, ако някой ми обясни как стоят нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задна стабилизираща може да си продупчиш носачите, но не е много препоръчително. За да сложиш предната ако нямаш уши на носачите вече е наложително обаче да си закупиш носачи от ВТИ или друг модел 6та с такива носачи(не съм запознат точно кои модели 6та са с такива носачи...може да стават от англичанка). По принцип нямаш проблеми с подмяната им...пасват си точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Отзад имам дупките на носачите, но отпред ги нямам. Нито дупки, нито ушеи. Явно ще трябва да се търсят такива носачи... :( Ако все пак някой има знае дали и как мога да мина по тънката лайсна, да каже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те носачите мисля че могат да се разделят на половинки, трябват ти само две половинки със заготовки за биалетки, останалата част от носача може да си бъде твоята. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те верно се разделят, но нали се сещаш че никой няма да иска да му продаде половин носач :) Аз си купих такива от ВТИ на старо и се оказа че едната половина на единият е леко крива и съответно ползваха моята от старите ми носачи. И това е вариант, но едва ли ще му продадат само половинките с отворите за стабилизиращата щанга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми покаже ето таъв носач на живо:http://i289.photobucket.com/albums/ll217/j700ock/Throttle%20Bodies/P1000316.jpgТрябва ми да го погледна, пък аз ще си го направя моя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...