Jump to content
Сивик 5

Въпрос за двигатели

Recommended Posts

Здр те колеги реших че вместо да се занимавам с тунинги и тям подобни да сменя двигателя и така аз сам с d13b2 а ми изпада d15b2 без скоростна кутия и въпросът ми е ще има ли много преправяния за да го сложа:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не. Ама смисъла е? Д15ката знаеш ли я в какво състояние е? Какво ще я храни- гадното кюмбе на д13ката приличащо на карбуратор ли? Д13ката харчи ли масло? Ако не- не я барай. Имаш 2 варинта за захранването и. 1ви- дуал карб от д14а1-много добре и се отразява- 100тина кинта за карбове, 10ка за гарнитура на всмукателя, липса на смукач и нужда някой после малко да ги понастрой.. Всичко 200 макс. 2ри-пълна инжекция - обд 0 или 1. После чип и после дино с мапване. трябва ти резервоар, всичко от инжекцията, бензинови пътища, някой да навърже всичко това и после чип и после мапване на дино... ок 1к може и да ти стигне ;) Разгледай тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=19826

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то няма смисал да сменям тогава с парите които сам заделил мисля че ще постигна по добър резултат:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Определено. Имаше една муха, че основните лагери на д13 и д15б2 са еднакви. Провери си го и мотора вънка и строук наново. Вдига се стрепента доста, но в-тек глава и спортен вал и излиташ :DДругия вариант за смяна на мотор е с б18ка, но е латиноамериканси сериал. Въпреки, че си заслужава най-много :cool:

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега беше доста изчерпателен;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...