Jump to content
NesTea

Водоустойчива полираща паста

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги знаете ли дали има водоустойчиви и/или прахоустойчиви полиращи пасти за боя или стъкла на автомобил, къде се продават и на каква цена? Аз гледах едни в Кауфланд, но ми се сториха много менте, а и мисля че не бяха водоустойчиви. Споделете вие с какво си пастирате колата. И коя паста предпазва най-много боята за по-дълго(твърдата или течната). Предполагам че са по 30-40 лв, но ще ги дам, че ми писна да чистя мухички по бронята и предното стъкло защото много се лепят дори при каране със 70-80км/ч.

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз последно пастирах колата си със пасти на 3М.В Пловдив отидох в магазин на пасти Глазолит,там се проват наливно пасти на 3М и Глазолит,се са измислени,пред теб ти сипват пастите от бутилките 100 гр. е 6 лв.!Три вида си взех едра,за полиране и запечатваща и за гланциране,като последната беше специална за черни автомибили и ми струваше 8 лв. 100 гр.Взех си и кичета за машина,като всяка паста си има специално киче и така горе долу цял ден с машината търкане,но резултата беше много добър!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз познавам един водолаз който работи само с водоустойчиви пасти, че там доло не си е работа със водоразтворими.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мисля че няма нищо общо с полиращите пасти за боя на автомобили колега.Накрая ще я наръся с Пронто Антистатик и да се знае че нямам ядове с прах ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А един друг приятел след водоустойчива паста не можа да я отмие от колата си 2 години :(Нема пароструйки нема нищо...държи гадината.

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...